Van 't Riet De-Makelaar B.V.
"Altijd het beste resultaat voor jóu!"
Van ’t Riet De-Makelaar staat voor betrouwbare en gedreven makelaarsdienst in de regio’s rond Hoorn, Heerhugowaard en Alkmaar. Sinds 2010 helpen we mensen bij het kopen, verkopen of taxeren van hun woning. Ons team heeft lokaal expertise en kent de markt goed door zelf uit de regio te komen. Wij werken met passie en geven altijd prioriteit aan jouw wensen en behoeften. Of je nu op zoek bent naar een droomwoning of wil verkopen tegen gun...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gerrit Achterberghof 96
1628VE Hoorn
€ 400.000 k.k.
€ 3.279/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kaap Hoorn 42
1624HN Hoorn
€ 370.000 k.k.
€ 4.868/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Achterkogge 14
1689CT Zwaag
€ 700.000 k.k.
€ 4.575/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oosthuizerweg 31
1463LM Noordbeemster
€ 895.000 k.k.
€ 6.533/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 1710 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Drieboomlaan 173
1624BE Hoorn
€ 645.000 k.k.
€ 4.574/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dokter van Balen Blankenstraat 19
1715ES Spanbroek
€ 825.000 k.k.
€ 3.700/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 1173 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (69)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
69 reviews totaal
Funda
61 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Robert Stolzhof 217
10super makelaar zowel verkoop als aankoop perfect. Erg goed begeleid en er werd ons alles uit handen genomen.
-
Conferencelaan 52
10Prettige samenwerking, goede en duidelijke communicatie, en met gewenst resultaat. Ik beveel deze makelaar daarom van harte aan!
-
Saint Rémylaan 44
10Prettige samenwerking en advies. Ze denken gericht mee en zijn flexibel. Houden het huis netjes en gaan zorgvuldig om met bezichtigingen. Zeer tevreden.
-
Koopvaarder 3 103
10Super fijn geholpen en begeleiding gekregen tijdens het hele proces! Contact was makkelijk, prettig en snel. Voor vragen kon ik altijd terecht en werd fijn op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen
-
Kieftentuin 24
10De communicatie verliep steeds vlot en vriendelijk. Onze (vele) vragen werden steeds geduldig beantwoord. De makelaar was goed bereikbaar. Ik kan deze zeker aanbevelen.
-
Danique Leek
10We kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking met Van ’t Riet. Het contact was vanaf het begin prettig en duidelijk. Lois was onze verkoopmakelaar en zij heeft ons op een betrokken en professionele manier geholpen. Bij vragen konden we altijd snel terecht en alles verliep heel soepel. We zijn erg tevreden over het hele verkoopproces en zouden Van ’t Riet Makelaars zeker aanraden!
-
Leoniek de Kroon
10Snelle verkoop van ons huis in zwaag, prettig in contact, deskundig & professioneel!! Heel blij met de gang van zaken en we vonden Lois vriendelijk, enthousiast & blij. We zijn tevens dankbaar voor de aankoop van een prachtige woning in Blokker. We kregen goed advies, er werd snel gehandeld & de communicatie was fijn.