0517 Makelaars is uw betrouwbare partner voor de verkoop en aankoop van woningen in Harlingen, Franeker en de omgeving. Wij staan voor persoonlijke begeleiding, transparante communicatie en een aanpak die op uw wensen is afgestemd. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op eerlijkheid, professionaliteit en een persoonlijke benadering. Wij spreken Nederlands, Engels en Fries, waardo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Arend 8
8862TV Harlingen
€ 289.000 k.k.
€ 2.513/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoekerhof 48
8862PJ Harlingen
€ 255.000 k.k.
€ 1.932/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schilcampen 52
8801ME Franeker
€ 499.500 k.k.
€ 2.291/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
F. Domela Nieuwenhuisstraat 34
8862WD Harlingen
€ 345.000 k.k.
€ 3.255/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bargereed 50
8851RB Tzummarum
€ 335.000 k.k.
€ 3.563/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 1076 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Voorstraat 4 A
8861BK Harlingen
€ 339.500 k.k.
€ 3.031/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
29 reviews op Google
-
Boontjes 4
10Het is geweldig gegaan .goede service en goede begeleiding. Vriendelijk en zijn blij dat wij hun hebben gekozen..
-
Meester Klaas Douwesstraat 12
10Dit was de 2de huis die hij van ons verkocht. Hij is super vriendelijk en professioneel. Hield goed contact met je en was altijd bereikbaar voor als er wat was. Gewoon toppie
-
De Fortuin 2
10Raymond is fijn in de omgang , ons huis werd op kerstavond verkocht door omstandigheden. Hij bleef professioneel en beschikbaar , ook voor de aankomende partij. Gewoon goede en betrouwbare makelaar.
-
Molepaed 35
8Fijne makelaar die altijd bereikbaar is. Hij denkt mee een geeft goed advies. Het contact is persoonlijk en hij werkt lekker snel. Waarom ik voor hem gekozen heb? Hij belt (of appt) gelijk terug, is ook beschikbaar in het weekend en houdt rekening met jouw beschikbaarheid en wensen als klant. Dus dat werkt heel erg fijn. Daarnaast is het eenvoudig om alles digitaal te regelen via 0517 Makelaars. Raymond is echt een topper, flexibel, betrouwbaar en hij maakt waar wat hij zegt. Zo…
-
Antje Schikker
10Hele fijne Makelaar.....zeer goede/prettige begeleiding.....alles top geregeld.... altijd bereikbaar voor vragen
-
Monique Soares
10Ontzettend tevreden met 0517 Makelaar, zowel bij het kopen als het verkopen van ons huis. Raymond stelde zich altijd benaderbaar op, we konden met al onze vragen bij hem terecht. Daarnaast dacht hij actief met ons mee, wat niet alleen vertrouwen gaf maar ook zorgde voor een prettig en soepel verloop. Zeker een aanrader!