In de Roos Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Roosendaal en de omgeving. Wij combineren lokale kennis met moderne benaderingen, zodat jouw woning opvalt bij de juiste kopers. Of het nu gaat om het verkopen, aankoop of verhuur van een woning, wij staan voor je klaar met gedegen advies en uitgebreide ervaring. Onze specialisaties omvatten onder andere woningfotografie, styling en taxaties. Wij werken met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester Freijterslaan 90
4703EP Roosendaal
€ 250.000 k.k.
€ 3.521/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Elzenberg 59
4708EZ Roosendaal
€ 359.000 k.k.
€ 3.419/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Viergrenzenweg 97
6291BM Vaals
€ 309.000 k.k.
€ 3.287/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 2945 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Viergrenzenweg 97
6291BM Vaals
€ 559.000 k.k.
€ 2.236/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 9876 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Viergrenzenweg 97
6291BM Vaals
€ 299.000 k.k.
€ 1.574/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 1212 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Mariaplein 34
4702GM Roosendaal
€ 550.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
43 reviews op Google
-
Alfred Ostplein 5
10Erg fijn geholpen. Staan elk moment voor je klaar. Fijn contact en eerlijk advies. Ons huis is snel verkocht en voor een goede prijs.
-
Maciej Sztaba
10 -
Maïsberg 67
9Het contact met de makelaar verliep goed, was persoonlijk en er waren korte lijnen. De makelaar had een vergeleken 3 andere grote lokale makelaars een veel hogere verwachting van uiteindelijke verkoopprijs en dat bleek ook zo te zijn. Ik ben dankbaar dat hij dat inzicht had en aandurfde.
-
Cor Koevoets
10Gewoon Goed! No-nonsense, geen mooie verkooppraatjes. Eerlijk en to the point! Heeft de familie goed bijgestaan en geholpen en geadviseerd.
-
Diamantdijk 267
10Kleinschalige makelaar met veel kennis. Altijd persoonlijk contact en niets is te veel gevraagd. Bijzonder prettig mee samengewerkt.
-
Edward Appels
10 -
Abel Tasmanstraat 51
9No-nonsense makelaar die goed begreep wat er speelde en een goede kijk had op de reële waarde en potentie van de woning. Begeleidde ons goed! Uitstekend geholpen!
-
Noordsingel 39
10Een Goede en eerlijk makelaar, altijd bereikbaar en duidelijk over wat er te wachten. Goede taxatie, geen droom prijzen maar werkelijke waarde.
-
Hoogstraat 93
9In de Roos Makelaardij heeft kennis van zaken, duidelijk zakelijk contact. Maakt bijzonder mooi filmpje van de woning.