Johan* uw makelaar staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedverhandel in Roosendaal. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gerichte ondersteuning voor zowel koop- als huurtransacties, met de belofte van transparantie en gedetailleerde kennis van lokale marktontwikkelingen. Het kantoor specialiseert zich in bedrijfsruimte, beleggen en bijzonder beheer, met ervaring opgedaan via certificaten als VastgoedCert, NRVT en N...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boomgaardstraat 1 d
4701HE Roosendaal
€ 300.000 k.k.
€ 3.448/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kalsdonksestraat 8 a
4702ZE Roosendaal
€ 349.000 k.k.
€ 2.053/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Nieuwstraat 26
4701HS Roosendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 80 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Egbertdonk 10
4707VN Roosendaal
€ 950.000 k.k.
€ 4.419/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 1060 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Susannadonk 140
4707WZ Roosendaal
€ 339.000 k.k.
€ 2.712/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Duiventoren 107
4731MP Oudenbosch
€ 345.000 k.k.
€ 3.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Bredaseweg 28
10Johan heeft ons goed ontzorgt om het appartement te verkopen. Mede door gebruik van zijn marktkennis, gebruik van sociaal media en duidelijke communicatie met zowel ons als de koper is het appartement naar tevredenheid verkocht.
-
Diamantdijk 113
9Makelaar is een doorgewinterd persoon die alles weet van Roosendaal e.o. Kent de markt en weet wat hij doet
-
Leemstraat 1 a
9Het was een correcte en professionele begeleiding tijdens de verkoop. We werden altijd op de hoogte gehouden en er werd altijd snel een antwoord gegeven op onze vragen.
-
Mark Brugel
10Ik heb mijn huis verkocht via deze makelaar en ik ben hartstikke tevreden met ze! Ze hebben me het vertrouwen gegeven er alles aan te doen om het huis goed verkocht te krijgen en daar zijn ze in geslaagd. Ze waren zeer duidelijk en compleet over alles wat erbij komt kijken. Snel met antwoorden en meteen terugkoppeling over de bezichtigingen. Zeer actief, positief, doortastend en plezierig om mee te werken. Ik beveel Johan bij iedereen aan!
-
Donkenweg 32
9Ik heb mijn huis verkocht via deze makelaar en ik ben hartstikke tevreden met ze! Ze hebben me het vertrouwen gegeven er alles aan te doen om het huis goed verkocht te krijgen en daar zijn ze in geslaagd. Ze waren zeer duidelijk en compleet over alles wat erbij komt kijken. Snel met antwoorden en meteen terugkoppeling over de bezichtigingen. Zeer actief, positief, doortastend en plezierig om mee te werken. Ik beveel Johan bij iedereen aan!