iQ Makelaars Zwolle
In Zwolle staat iQ Makelaars voor een persoonlijke en betrouwbare partner op de woningmarkt. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we je zorgvuldig bij de aankoop, verkoop of huur van een woning. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en succesvolle samenwerking. We bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Ons team is gespecialiseerd in expat-makelaarszaken, wonin...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Karnebeekstraat 69 F
8011JD Zwolle
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Plantsoenstraat 5
8261KK Kampen
€ 255.000 k.k.
€ 3.695/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Molenweg 61
8012WC Zwolle
€ 250.000 k.k.
€ 4.464/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- 71 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Tiendschuurstraat 49
8043XT Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Anjelierstraat 18
8012CR Zwolle
€ 300.000 k.k.
€ 3.260/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Venestraat 5 A
8011GJ Zwolle
€ 479.500 k.k.
€ 4.795/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Oudestraat 41 03
10IQ makelaars deed de verkoop. Leuk filmpje, mooie beelden en een persoonlijke benadering naar de kopers. De dames zijn zeer deskundig en prettig om mee samen te werken.
-
Breedesteeg 1 04
10Snelle verkoop voor een mooie prijs. Prima begeleiding van mij als verkoper, maar ook van de kopers. Goed contact; ook zeer bekend met de markt buiten Zwolle. Zoals in Kampen.
-
Venestraat 5 A
10Mijn makelaar was perfect, wist de juiste persoon te vinden voor mijn huis en voorzag deze van alle informatie die ze zichzelf eigenhandig gemaakt. Super fijn dat alles zo efficiënt en voorspoedig is verlopen en ja, ik kan iedereen deze makelaar aan raden.
-
Venestraat 7 A
10We zijn van begin tot eind goed geadviseerd, begeleid en geholpen door het team van iQ Makelaars Zwolle! Het team voelt het belang van koper en verkoper goed aan en is hierdoor erg goed in staat het maximale resultaat voor een ieder te behalen. Erg tevreden en met speciale dank aan Marit & Anne-Mary!
-
Ruusbroecstraat 22
10Zeer prettig contact. Er wordt vooraf duidelijk uitgelegd wat er moet gebeuren en wie dat moet doen. Vervolgens ging alles netjes volgens plan.
-
Jorien Slager
10Oprecht geïnteresseerd, vriendelijk en heel prettig geholpen!
-
Ross Colson
10Uitstekende service! Een deskundig en charmant team om mee samen te werken! Ze hebben het huis van de verkoper ongelooflijk goed gepresenteerd en in de markt gezet! Geweldige (echte!) foto's, die me hielpen de huizenmarkt en de buurt te begrijpen! Mijn aankoopervaring was geweldig, zelfs na een lang besluitvormingsproces (van mijn kant!), wat lastig was in een drukke markt! Goed gedaan Marit en Anne-Mary! Dank jullie wel!