Karin de Jong makelaars
In Bleiswijk en de omgeving staat Karin de Jong makelaars voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde hulp bij de koop of verkoop van uw woning. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen wij ervoor dat u elke stap van het proces met vertrouwen en zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw wensen. Met expertise in wo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Trompstraat 4
2665BC Bleiswijk
€ 535.000 k.k.
€ 3.934/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bergmolen 24
2665SL Bleiswijk
€ 849.000 k.k.
€ 4.665/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Evertsenstraat 13
2665AE Bleiswijk
€ 500.000 k.k.
€ 3.788/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Ruyterweg 6
2665AM Bleiswijk
€ 439.000 k.k.
€ 4.180/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Van Waningstraat 5
2665KJ Bleiswijk
€ 425.000 k.k.
€ 5.059/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hoekeindseweg 1
2665KA Bleiswijk
€ 795.000 k.k.
€ 4.649/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Van Waningstraat 5
10Karin heeft alles voor ons gedaan daar wij op vakantie waren super tof ook de overdracht regelt ze voor ons wij zijn dan ook weer weg
-
Evertsenstraat 11
10Karin heeft alles goed voor ons geregeld en duidelijk met ons gecommuniceerd. Wij zijn hier heel blij mee!
-
Oranjetuin 11
9Hele leuke spontane dame. Zowel profesioneel als persoonlijk. Persoonlijke aanpak die we heel erg gewaardeerd hebben.
-
De Ruyterweg 18
9Karin reageert super snel op vragen. Is zeer ruim bereikbaar en doet veel voor zowel koper als verkoper
-
Hoefweg 141
10Deze makelaar is een aanrader. Staat voor je klaar bij vragen. Deskundig en realistisch. Snelle reactie bij vragen.
-
Eendendreef 66
10Makelaar Karin de Jong is deskundig en toegewijd. Ze begeleidt, reageert snel, regelt, organiseert. Ze ontzorgt en creëert mede daardoor vertrouwen. Daarbij kent Karin ‘de markt’, waardoor ze gedegen kan adviseren. Ik raad Karin de Jong Makelaars zeker aan!
-
Karel Doormanlaan 14
10Fijne communicatie. Duidelijk recht door zee. Snel alles geregeld en ze denkt mee waar nodig. Bezichtigingen netjes ingepland en het proces goed begeleid.
-
Zalkerbos 117
10Super, deze topper zou ik iedereen aanraden! Altijd bereikbaar en duidelijke communicatie. De uitleg van begin tot het einde is heel goed. Ook de prijs is zeer betaalbaar!
-
wim drenth