Vogelenzang de Jong Makelaars B.V.
"Vogelenzang de Jong Makelaars. Tot uw dienst!"
Wij helpen u met de verkoop of aankoop van uw woning, met realistisch en rationeel advies. Uw woonwens is van belang, daarom zorgen wij ervoor dat u rust ervaart tijdens het hele proces. Wij vinden het een eer om aan uw zijde te staan en u bij deze grote beslissingen te begeleiden. Sinds 2006 brengen we mensen in Rotterdam en omstreken met elkaar samen. Wij kijken naar de emotionele kant van woningtransacties, maar brengen die gedachten...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Silenestraat 3
3053DA Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.462/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Piet van de Polsingel 172
3056AK Rotterdam
€ 620.000 k.k.
€ 5.082/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Puntstraat 22
3025GG Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.039/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Elisabethlaan 7
3051JB Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 7.530/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Gordelweg 199 B
3038GK Rotterdam
€ 398.000 k.k.
€ 4.189/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bergweg 205 A 01
3037EJ Rotterdam
€ 352.500 k.k.
€ 5.779/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (98)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
98 reviews totaal
Funda
66 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Statenlaan 59
9Goede begeleiding en informatie. Kon terecht met vragen en werd goed geadviseerd. Zou deze makelaar zeker aanbevelen
-
Olijflaan 67
10Wij hebben een hele fijne verkoopervaring met deze makelaar. Persoonlijk, respectvol, correct, uitstekende kennis van de markt.
-
Jelle Huisman
10We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong. Onze woning is succesvol verkocht, dankzij een aantal creatieve ideeen van Erik. We bevelen Vogelenzang de Jong dan ook zeker aan!
-
Glanswierstraat 19
10korte communicatie lijnen met deskundig advies. Erik Vogelenzang de Jong is zeer betrokken bij de verkoop voor zowel de koper als verkoper
-
Wilhelminalaan 22
10Erik en Arnoud zijn zeer fijne makelaars, met veel lokale marktkennis en een prettige manier van samenwerken. Erik staat altijd open voor contact, zelfs 's avonds als het spannend wordt, en houdt goed rekening met wat wij belangrijk vinden.
-
Spoorsingel 38 A02
10We zijn erg tevreden over het hele verkoopproces. Erik communiceert goed en heeft creatieve ideeen om de woning goed in de markt te zetten. We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en dan afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong.
-
Van Swietenlaan 69 B
9Prima contact, driemaal via vogelzang en de Jongste een pand verkocht. Beste makelaar van Rotterdam. Kan hen iedereen aanbevelen.