11 Makelaars Waterland - Amsterdam I Baerz & Co
"Wij Verkopen! Huizen."
Onze makelaarsorganisatie staat bekend om haar ervaring en expertise in de woningbouw. Met meer dan 35 jaar ervaring op het gebied van makelaardij geven wij u geruststelling en betrouwbare begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Onze specialisten kennen de lokale markt goed en adviseren u op alle stappen van het proces, van bezichtiging tot juridische afhandeling. Wij leggen de nadruk op het behalen van een optimaal verkoopres...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Den Ilp 173
1127PS Den Ilp
€ 879.011 k.k.
€ 9.767/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 920 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 56
1121BZ Landsmeer
€ 425.011 k.k.
€ 8.674/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Waterrijk 8
1127RM Den Ilp
€ 1.475.011 k.k.
€ 7.682/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zilverschoon 9
1121DB Landsmeer
€ 649.011 k.k.
€ 6.623/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kanaaldijk 104
1486MH West-Graftdijk
€ 535.011 k.k.
€ 4.213/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Noorderbreek 35
1121KD Landsmeer
€ 598.011 k.k.
€ 5.339/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 111 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Krijn Taconiskade 25
9Wij kijken terug op een prettige en professionele samenwerking met 11 Makelaars. Vanaf het eerste gesprek viel de goede marktkennis op. De lokale markt werd helder toegelicht en we kregen een realistische waardebepaling met een duidelijke strategie. Dat gaf vertrouwen in het proces. 11 Makelaars is onderdeel van een groot internationaal netwerk, wat zorgt voor een breed bereik en professionele ondersteuning bij marketing en presentatie. De verkoopaanpak was zorgvuldig en goed d…
-
MR
2Slechte service en word niet terug gebeld of geholpen
-
De Weel 16
10Fijne persoonlijke behandeling. Snel en adequaat!!! Alles liep van een leien dakje!!! Warm aanbevolen!!!
-
Ooievaarslaan 11
9Alles is prima verlopen. Makelaar was duidelijk over de dienstverlening en het contact tijdens de verkoop was goed.
-
Noordeinde 46 A
9Onze makelaar Niels die wij hadden had kennis van zaken. Het verkoopbedrag van het huis is het ook geworden. Hij en zijn collega op kantoor zijn top.
-
Hellingweg 17
10Niels heeft uitstekend werk verricht, bij de verkoop maar ook bij de aankoop van een andere woning. Altijd zelf aanwezig bij huisbezoeken, goede inschattingen gemaakt van situaties en uiteindelijk ook bij het creëren van de verkoop. Aanrader!
-
Loefzijde 11
10Niels Eering van 11 Makelaars is een top makelaar. Veel ervaring en dat merk je. Kent de lokale markt als z'n broekzak maar ook ver daarbuiten reikt zijn kennis van zaken. Onvermoeibaar, want we waren best een tijdje op zoek (en dat is een understatement:-). Een echte vriend in je zoektocht.