Makelaar De Dames
"Verkopen, dat doen we samen!"
Wij begrijpen dat de verkoop van je woning een belangrijk en emotioneel moment is. Daarom zorgen wij voor persoonlijke begeleiding vanaf het eerste gesprek tot de overdracht. Wij luisteren naar jouw wensen en helpen je om de juiste stappen te nemen, zodat het proces soepel verloopt. Onze ervaring en kennis van de markt geven jou de zekerheid dat je woning op de juiste manier wordt gepresenteerd. Wij zijn er om je te begeleiden, zodat ji...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molendijk 55
3243AL Stad aan 't Haringvliet
€ 385.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 329 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Hofplein 19
3245CK Sommelsdijk
€ 270.000 k.k.
€ 3.600/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Marshof 13
3255TC Oude-Tonge
€ 370.000 k.k.
€ 4.157/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Westerstraat 11
3244BR Nieuwe-Tonge
€ 345.000 k.k.
€ 4.207/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 24
3247CC Dirksland
€ 280.000 k.k.
€ 3.111/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Plan Herkingen West 11
3249BV Herkingen
€ 260.000 k.k.
€ 4.642/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Geleijn Cornelissestraat 1
10Makelaar de Dames zorgen voor een volledige begeleiding in het proces. De communicatie is vlot, prettig en professioneel. Een 10 voor de service!
-
Melkweg 52
9Fijn contact. Veel ging via een app, wat super weekte. Na bezichtigingen krijg je een belletje. Reageren snel.
-
Julianastraat 75
9Heel goed Alles werd heel duidelijk overlegd Fijn contact Gaven ons een goed gevoel tijdens de verkoop
-
Binnenweg 41
9Contact verliep snel en goed. Duidelijke communicatie. Goed en duidelijk advies. Alles goed verlopen.
-
Kees van't Geloof
10prettige en deskundige begeleiding door het hele verkoopproces. Altijd bereikbaar, kortom zeker een aanrader
-
Gerco Keijzer
10We zijn erg tevreden over de werkwijze en de manier waarop Leontine en Astrid ons huis verkocht hebben. Het contact verliep goed en was persoonlijk. Er waren korte lijntjes, zodat wij steeds op de hoogte bleven van de ontwikkelingen rondom de verkoop. Deze makelaar is zeker aan te bevelen.
-
Henk
10Wij zijn erg blij met makelaar “De Dames”.Vanaf de eerste afspraak was er een klik van vertrouwen en inlevingsvermogen. M.n uitleg procedure en afspraken communicatie heeft ons goed gedaan. De presentatie van de woning was helder en goed verzorgd. Ook de afstemming met de kopers verliep prettig. Dank voor alles van begin tot het eind.
-
de Pannebakker 1