HOUSE2DAY MAKELAARS!
House2day Makelaars is de lokale makelaar in Zwolle die met expertise en persoonlijkheid helpt bij het kopen of verkopen van woningen in Zwolle en de omgeving. Als geboren en getogen Zwollenaren begrijpen wij hoe belangrijk het is om te weten waar je thuiskomt. Wij bieden een unieke aanpak die gericht is op jouw wensen en behoeften, zodat je met vertrouwen kunt kiezen voor de juiste woning of transactie. Wij specialiseren ons in een bre...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Buitenkwartier 86
8064AG Zwartsluis
€ 795.000 k.k.
€ 4.877/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 417 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Porporastraat 84
8031HS Zwolle
€ 260.000 k.k.
€ 5.532/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Randweg 12
7944BL Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Van Lennepstraat 24
8023BB Zwolle
€ 555.000 k.k.
€ 4.912/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Scharten-Antinkstraat 5
8023CD Zwolle
€ 675.000 k.k.
€ 4.470/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Van Langenmarke 18
8016DJ Zwolle
€ 395.000 k.k.
€ 5.563/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
18 reviews op Google
-
M R
10Wij hebben om aankoopadvies gevraagd bij House2Day en zijn fijn en snel geholpen door Stefan. Duidelijke communicatie, en afspraken konden snel gemaakt worden. Dank!
-
Gerie Lichtenbelt
10Goede begeleiding bij aankoop woning, Stefan reageert snel en geeft goed en duidelijk advies
-
Linda J
10In deze gekte van een huizenmarkt ontkom je er bijna niet aan om allerlei trucjes uit de toverdoos te halen voor de aankoop van een woning. Zo hebben wij gekozen om in zee te gaan met House2day om onze kans op een woning te vergroten. De zoektocht verliep met ups & downs. Gaandeweg het proces hebben wij dankzij Stefan zó veel kennis opgedaan en mede daardoor nu onze droomwoning weten te bemachtigen. Stefan is veel bereikbaar voor ons geweest, ook buiten kantoor uren. Erg fijn om samen hardop te denken en sturing te krijgen in een voor ons zo onbekende wereld. Wij zijn heel dankbaar.
-
Tara Rigterink
10Mega fijn geholpen door Stefan! Dankzij zijn inzet heb ik eindelijk mijn nieuwe woning gevonden. Hij reageert snel, denkt echt met je mee en regelt alles super zorgvuldig. Absoluut een aanrader!
-
Mel ter Reegen
10House2day heeft de verkoop van mijn huis in Zwolle prima begeleid. Deskundig, flexibel, betrouwbaar en snel en goed contact.
-
Wessel Idzerda
10House2day heeft ons uitstekend geholpen bij de verkoop en aankoop van onze woning. Deskundig advies, snel schakelen en een goeie afhandeling!