- Verkocht
De Tsjalk 9
9074DD Hallum
€ 339.500 k.k.
€ 3.004/m²
- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 23 verkochte woningen in Hallum
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Hallum of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Hallum. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 24 woningen in Hallum.
9074DD Hallum
€ 339.500 k.k.
€ 3.004/m²
9074BC Hallum
€ 275.000 k.k.
€ 2.722/m²
9074BK Hallum
€ 649.000 k.k.
€ 3.433/m²
9074DL Hallum
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
9074BX Hallum
€ 250.000 k.k.
€ 3.012/m²
9074BD Hallum
€ 199.500 k.k.
€ 1.955/m²
9074DG Hallum
€ 375.000 k.k.
€ 2.819/m²
9074LG Hallum
€ 325.000 k.k.
€ 3.316/m²
9074BD Hallum
€ 250.000 k.k.
€ 2.380/m²
9074DM Hallum
€ 514.000 k.k.
€ 4.283/m²
9074DL Hallum
€ 359.000 k.k.
€ 3.386/m²
9074AW Hallum
€ 219.000 k.k.
€ 1.904/m²
9074AV Hallum
€ 199.500 k.k.
€ 2.216/m²
9074BJ Hallum
€ 250.000 k.k.
€ 2.232/m²
9074AT Hallum
€ 229.500 k.k.
€ 3.326/m²
9074MG Hallum
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
9074BP Hallum
€ 275.000 k.k.
€ 2.291/m²
9074BX Hallum
€ 205.000 k.k.
€ 0/m²
9074AJ Hallum
€ 190.000 k.k.
€ 0/m²
9074MG Hallum
€ 575.000 k.k.
€ 3.616/m²
9074TK Hallum
€ 175.000 k.k.
€ 1.682/m²
9074AJ Hallum
€ 249.500 k.k.
€ 2.901/m²
9074DM Hallum
€ 525.000 k.k.
€ 3.240/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 31 makelaars in Hallum.
Zelf je woning verkopen in Hallum? Vergelijk verkoopmakelaars in Hallum of bekijk de beste verkoopmakelaars in Hallum als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Hallum.
De kosten van een makelaar in Hallum verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Hallum kun je 31 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Hallum om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 23 verkochte woningen in Hallum binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Hallum geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Hallum om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Hallum.
Vergelijk de 31 makelaars in Hallum op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Hallum of de top 10 makelaars in Hallum om snel sterke kantoren te ontdekken.