- Verkocht
Oud Jaagpad 8
8861HH Harlingen
€ 285.000 k.k.
€ 3.653/m²
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 117 verkochte woningen in Harlingen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Harlingen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Harlingen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 185 woningen in Harlingen.
8861HH Harlingen
€ 285.000 k.k.
€ 3.653/m²
8862RV Harlingen
€ 429.500 k.k.
€ 3.549/m²
8861TT Harlingen
€ 349.500 k.k.
€ 3.012/m²
8861JS Harlingen
€ 299.000 k.k.
€ 3.517/m²
8861XP Harlingen
€ 345.000 k.k.
€ 4.312/m²
8861SX Harlingen
€ 369.000 k.k.
€ 4.146/m²
8862AA Harlingen
€ 185.000 k.k.
€ 2.010/m²
8862ZW Harlingen
€ 250.000 k.k.
€ 2.358/m²
8861SP Harlingen
€ 175.000 k.k.
€ 4.166/m²
8862ZV Harlingen
€ 249.500 k.k.
€ 2.495/m²
8861HB Harlingen
Prijs op aanvraag
8862PT Harlingen
€ 339.000 k.k.
€ 3.054/m²
8861TM Harlingen
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
8862ZH Harlingen
€ 279.500 k.k.
€ 2.236/m²
8862AD Harlingen
€ 259.500 k.k.
€ 2.569/m²
8862ZE Harlingen
€ 349.500 k.k.
€ 2.157/m²
8861CA Harlingen
€ 374.500 k.k.
€ 2.190/m²
8862LC Harlingen
€ 595.000 k.k.
€ 3.888/m²
8861XJ Harlingen
€ 260.000 k.k.
€ 3.611/m²
8861CR Harlingen
€ 274.500 k.k.
€ 3.307/m²
8862LR Harlingen
€ 399.000 k.k.
€ 3.243/m²
8862DD Harlingen
€ 329.500 k.k.
€ 2.515/m²
8862PZ Harlingen
€ 325.000 k.k.
€ 2.600/m²
8861GG Harlingen
€ 219.500 k.k.
€ 2.888/m²
8861TN Harlingen
€ 285.000 k.k.
€ 2.688/m²
8861GX Harlingen
€ 279.000 k.k.
€ 2.447/m²
8861TP Harlingen
€ 300.000 k.k.
€ 2.238/m²
8862VM Harlingen
€ 295.000 k.k.
€ 2.137/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Harlingen.
Recent verkocht in Harlingen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Harlingen, vergelijk verkoopmakelaars in Harlingen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Harlingen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Harlingen.
De kosten van een makelaar in Harlingen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Harlingen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 117 verkochte woningen in Harlingen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Harlingen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Harlingen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Harlingen. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Harlingen.