- Verkocht
Notenhout 25 B
1787RJ Julianadorp
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 221 verkochte woningen in Julianadorp
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Julianadorp of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Julianadorp. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 310 woningen in Julianadorp.
1787RJ Julianadorp
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
1788JA Julianadorp
€ 300.000 k.k.
€ 3.191/m²
1788MB Julianadorp
€ 425.000 k.k.
€ 3.102/m²
1788VD Julianadorp
€ 350.000 k.k.
€ 3.645/m²
1788HP Julianadorp
€ 267.500 k.k.
€ 2.876/m²
1788KB Julianadorp
€ 320.000 k.k.
€ 2.735/m²
1788TD Julianadorp
€ 317.500 k.k.
€ 2.912/m²
1788KX Julianadorp
€ 279.000 k.k.
€ 2.936/m²
1788RW Julianadorp
€ 325.000 k.k.
€ 2.355/m²
1788TA Julianadorp
€ 329.000 k.k.
€ 2.911/m²
1787DE Julianadorp
€ 485.000 k.k.
€ 3.789/m²
1788TW Julianadorp
€ 295.000 k.k.
€ 3.241/m²
1788CB Julianadorp
€ 255.000 k.k.
€ 2.550/m²
1788AW Julianadorp
€ 350.000 k.k.
€ 2.447/m²
1787BW Julianadorp
€ 265.000 k.k.
€ 2.977/m²
1788RK Julianadorp
€ 250.000 k.k.
€ 3.333/m²
1788GD Julianadorp
€ 705.000 k.k.
€ 3.507/m²
1788PH Julianadorp
€ 289.500 k.k.
€ 2.705/m²
1788EJ Julianadorp
€ 235.000 k.k.
€ 2.373/m²
1788EN Julianadorp
€ 240.000 k.k.
€ 2.424/m²
1788NR Julianadorp
€ 285.000 k.k.
€ 2.688/m²
1788ER Julianadorp
€ 275.000 k.k.
€ 2.894/m²
1788VL Julianadorp
€ 450.000 k.k.
€ 3.688/m²
1787BK Julianadorp
€ 245.000 k.k.
€ 3.712/m²
1787DJ Julianadorp
€ 465.000 k.k.
€ 3.394/m²
1788PC Julianadorp
€ 285.000 k.k.
€ 2.968/m²
1788VJ Julianadorp
€ 435.000 k.k.
€ 4.264/m²
1788MD Julianadorp
€ 629.000 k.k.
€ 3.513/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Julianadorp.
Zelf je woning verkopen in Julianadorp? Vergelijk verkoopmakelaars in Julianadorp of bekijk de beste verkoopmakelaars in Julianadorp als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Julianadorp.
De kosten van een makelaar in Julianadorp verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Julianadorp om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 221 verkochte woningen in Julianadorp binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Julianadorp geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Julianadorp om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Julianadorp.