Direct naar de inhoud
Logo van MIJN HUIS EN IK

Stationsstraat 33

6221BN Maastricht • Limburg

Beschikbaar

€ 781 p/m

Huurprijs /m²: € 28

Fotogalerij

Omschrijving

NIEUW WYCK: luxe gemeubileerd appartement met ruim terras Gelegen in hippe en bruisende centrum van Wyck dit luxe gemeubileerd appartement. In een markant en statig gebouw is volledige nieuwbouw gerealiseerd van 8 luxe gemeubileerde appartementen. INDELING Begane grond: Statige entree met de nodige grandeur geeft toegang tot het ruime trappenhuis. Eerste verdieping: Eigen voordeur geeft toegang tot het warm en sfeervol appartement, bestaande uit een woonkamer met open keuken in hoekopstelling, badkamer met schuifdeur en een vaste trap naar de entresol die dienst doet als slaapkamer. Appartement is onder andere voorzien van bank, bijzettafel, eettafel met 2 stoelen, wandrek, garderobekast, 2 persoons boxspring bed met textielpakket. Dit appartement is gelegen aan de achterkant en heeft de beschikking over een ruim terras voorzien van een lounge buitenset met kussens. BIJZONDERHEDEN: De appartementen zijn allen voorzien van een luxe keuken met de volgende inbouwapparatuur: inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser. De badkamers zijn voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, spiegelkast met geïntegreerde verlichting en hangend toilet. Verder is aanwezig een was- droogcombinatie in de keuken of in de badkamer/ toiletruimte. Appartement voorzien van een hete luchtverwarming en airco. Warmte-terugwin-systeem voor de ventilatie. Gestoffeerd met luxe wave gordijnen op zwarte rails. PVC- vloeren die warm aanvoelen en geluidsarm zijn. Intercom systeem met beeldscherm. Elektrische eigen boiler. KENMERKEN Bouwjaar: 2024 Woonoppervlakte: 28 m2 Buitenruimte: circa 9 m2 Huur: € 780,75 Servicekosten: € 263,- inclusief voorschot elektriciteit, vast waterverbruik, schoonmaak en elektra trappenhuis, afschrijving meubilering, afschrijving stoffering en afschrijving apparatuur, basis internet aansluiting Totale per maand: € 1043,75 Waarborgsom: € 1500,- Disclaimer - Huren bij 'mijn huis en ik' We nodigen, afhankelijk van de woonruimte, de eerste 10, 15 of 20 potentiële kandidaten uit voor een bezichtiging op volgorde van reactie. Vervolgens houden we nog maximaal 20 kandidaten in portefeuille, eveneens op volgorde van reactie. De overige kandidaten ontvangen een bericht dat we het maximale aantal reacties hebben bereikt. Kandidaten kunnen zich kosteloos inschrijven op onze website voor een zoekopdracht, waarbij je een mail krijgt met ons nieuwste aanbod. Als inkomenseis dien je minimaal drie (3) keer de maandhuur bruto te verdienen of een borgsteller te hebben die hieraan voldoet. De informatie op onze website is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. We aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Lees de brochure zorgvuldig door, met name ook de uitsplitsing van de huur en de totale huur per maand. Alle potentiële huurders worden uitgebreide gescreend uit op onder andere kredietwaardigheid en inkomstentoets.

Alle kenmerken

Basis

Huurprijs
€ 781 p/m

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Vloeren
1

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
28 m²
Inhoud
118 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
2024
Bouwwijze
Bestaande bouw

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Kaarten