- Verkocht
Noordplein 9
6581WL Malden
€ 400.000 k.k.
€ 4.166/m²
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 104 verkochte woningen in Malden
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Malden of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Malden. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 139 woningen in Malden.
6581WL Malden
€ 400.000 k.k.
€ 4.166/m²
6581BZ Malden
€ 325.000 k.k.
€ 4.333/m²
6581JT Malden
€ 665.000 k.k.
€ 4.262/m²
6581JB Malden
€ 335.000 k.k.
€ 4.294/m²
6581XS Malden
€ 753.000 k.k.
€ 3.862/m²
6581JT Malden
€ 625.000 k.k.
€ 3.955/m²
6581CE Malden
€ 595.000 k.k.
€ 3.888/m²
6581VM Malden
€ 399.000 k.k.
€ 3.594/m²
6581ED Malden
€ 400.000 k.k.
€ 4.166/m²
6581NK Malden
Prijs op aanvraag
6581TK Malden
€ 785.000 k.k.
€ 4.700/m²
6581CG Malden
€ 750.000 k.k.
€ 3.409/m²
6581JW Malden
€ 485.000 k.k.
€ 4.369/m²
6581PC Malden
€ 569.000 k.k.
€ 4.376/m²
6581VE Malden
€ 650.000 k.k.
€ 2.901/m²
6581JV Malden
€ 489.000 k.k.
€ 3.880/m²
6581GN Malden
€ 425.000 k.k.
€ 5.182/m²
6581JB Malden
€ 339.000 k.k.
€ 4.520/m²
6581KG Malden
€ 575.000 k.k.
€ 4.136/m²
6581EN Malden
€ 620.000 k.k.
€ 5.438/m²
6581JK Malden
€ 579.000 k.k.
€ 4.195/m²
6581CH Malden
€ 969.000 k.k.
€ 4.424/m²
6581TE Malden
€ 785.000 k.k.
€ 5.451/m²
6581SH Malden
€ 415.000 k.k.
€ 3.672/m²
6581RC Malden
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
6581VS Malden
€ 485.000 k.k.
€ 2.709/m²
6581BG Malden
€ 389.500 k.k.
€ 4.327/m²
6581AA Malden
€ 765.000 k.k.
€ 4.371/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Malden.
Recent verkocht in Malden? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Malden, vergelijk verkoopmakelaars in Malden of bekijk de beste verkoopmakelaars in Malden voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Malden.
De kosten van een makelaar in Malden verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Malden om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 104 verkochte woningen in Malden binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Malden geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Malden om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Malden. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Malden.
Vergelijk makelaars in Malden op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Malden of de top 10 makelaars in Malden om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Malden. In 2026 waren er 11.311 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 447.291.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Malden beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Malden voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
11.311
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 447.291
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 31.191
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
367
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 11.137 |
| 2022 | 11.655 |
| 2023 | 11.178 |
| 2024 | 11.301 |
| 2025 | 11.259 |
| 2026 | 11.311 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 311.649 |
| 2022 | EUR 342.508 |
| 2023 | EUR 388.599 |
| 2024 | EUR 406.873 |
| 2025 | EUR 447.291 |
Hoger
4.028
Praktisch
1.339
Middelbaar
2.528
Europa
1.014
Nederland
9.036
Buiten Europa
1.199
Label C
1.645
Label B
1.384
Label A
1.346
Label D
493
Label F
121
Label G
114
Label A+
99
Label E
91
Label A+++
76
Label A++
18
Label A++++
8
Label A+++++
0
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.309 | 2.936 |
| 2021 | 1.495 | 2.972 |
| 2022 | 1.175 | 2.777 |
| 2023 | 960 | 2.650 |
| 2024 | 939 | 2.726 |
Hoekwoning
Gas: 959 • Elektriciteit: 2.605
Huurwoning
Gas: 690 • Elektriciteit: 2.001
Koopwoning
Gas: 1.084 • Elektriciteit: 2.956
Appartement
Gas: 502 • Elektriciteit: 1.733
Tussenwoning
Gas: 835 • Elektriciteit: 2.373
Vrijstaande woning
Gas: 1.475 • Elektriciteit: 3.808
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.178 • Elektriciteit: 3.085
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.377
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 12 |
| jul 2025 | 24 |
| jun 2025 | 33 |
| mei 2025 | 23 |
| mrt 2025 | 35 |
| mrt 2026 | 41 |
| nov 2024 | 28 |
| nov 2025 | 30 |
| okt 2024 | 23 |
| okt 2025 | 35 |
| sep 2024 | 26 |
| sep 2025 | 36 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Malden.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Malden telt in 2026 ongeveer 11.311 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Malden is in 2025 circa € 447.291.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Malden ligt rond € 31.191 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 367 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Malden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.686 woningen.