- Verkocht
Buitenweg 36
4021BE Maurik
€ 469.000 k.k.
€ 4.114/m²
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 42 verkochte woningen in Maurik
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Maurik of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Maurik. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 67 woningen in Maurik.
4021BE Maurik
€ 469.000 k.k.
€ 4.114/m²
4021AG Maurik
€ 100.000 k.k.
€ 1.960/m²
4021HV Maurik
€ 415.000 k.k.
€ 4.940/m²
4021VT Maurik
€ 719.000 k.k.
€ 4.638/m²
4021HH Maurik
€ 400.000 k.k.
€ 3.809/m²
4021AE Maurik
€ 669.000 k.k.
€ 6.311/m²
4021BB Maurik
€ 625.000 k.k.
€ 3.551/m²
4021GD Maurik
€ 785.000 k.k.
€ 4.845/m²
4021EG Maurik
€ 415.000 k.k.
€ 4.234/m²
4021VL Maurik
€ 519.000 k.k.
€ 4.675/m²
4021JD Maurik
€ 638.000 k.k.
€ 3.866/m²
4021EL Maurik
€ 378.000 k.k.
€ 4.395/m²
4021ES Maurik
€ 490.000 k.k.
€ 4.414/m²
4021GC Maurik
€ 350.000 k.k.
€ 4.375/m²
4021HC Maurik
€ 439.000 k.k.
€ 3.850/m²
4021GL Maurik
€ 865.000 k.k.
€ 4.887/m²
4021XS Maurik
€ 389.000 k.k.
€ 5.720/m²
4021JK Maurik
€ 425.000 k.k.
€ 3.899/m²
4021XK Maurik
€ 419.000 k.k.
€ 3.741/m²
4021EX Maurik
€ 439.000 k.k.
€ 3.689/m²
4021EE Maurik
€ 985.000 k.k.
€ 3.068/m²
4021ED Maurik
€ 595.000 k.k.
€ 4.047/m²
4021HT Maurik
€ 438.000 k.k.
€ 5.034/m²
4021EB Maurik
€ 325.000 k.k.
€ 4.513/m²
4021AG Maurik
€ 1.225.000 k.k.
€ 6.586/m²
4021VB Maurik
€ 479.000 k.k.
€ 0/m²
4021XN Maurik
€ 420.000 k.k.
€ 0/m²
4021AG Maurik
€ 529.000 k.k.
€ 0/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Maurik.
Zelf je woning verkopen in Maurik? Vergelijk verkoopmakelaars in Maurik of bekijk de beste verkoopmakelaars in Maurik als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Maurik.
De kosten van een makelaar in Maurik verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Maurik om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 42 verkochte woningen in Maurik binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Maurik geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Maurik om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Maurik.