- Verkocht
Gochsedijk 58
5853AD Siebengewald
€ 295.000 k.k.
€ 3.172/m²
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 615 m²
- Slaapkamers
- 3
Bekijk 20 verkochte woningen in Siebengewald
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Siebengewald of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Siebengewald. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 27 woningen in Siebengewald.
5853AD Siebengewald
€ 295.000 k.k.
€ 3.172/m²
5853AW Siebengewald
€ 325.000 k.k.
€ 3.385/m²
5853BC Siebengewald
€ 325.000 k.k.
€ 3.066/m²
5853BD Siebengewald
€ 210.000 k.k.
€ 2.079/m²
5853BK Siebengewald
€ 369.000 k.k.
€ 3.385/m²
5853BH Siebengewald
€ 349.000 k.k.
€ 3.261/m²
5853AM Siebengewald
€ 580.000 k.k.
€ 2.457/m²
5853AZ Siebengewald
€ 250.000 k.k.
€ 2.688/m²
5853AB Siebengewald
Prijs op aanvraag
5853EG Siebengewald
€ 625.000 k.k.
€ 0/m²
5853BK Siebengewald
€ 399.000 k.k.
€ 0/m²
5853AZ Siebengewald
€ 349.000 k.k.
€ 3.355/m²
5853BX Siebengewald
€ 379.000 k.k.
€ 3.324/m²
5853AW Siebengewald
€ 359.000 k.k.
€ 3.451/m²
5853BB Siebengewald
€ 315.000 k.k.
€ 3.058/m²
5853AA Siebengewald
€ 309.000 k.k.
€ 3.029/m²
5853BE Siebengewald
€ 320.000 k.k.
€ 3.368/m²
5853AW Siebengewald
€ 185.000 k.k.
€ 1.947/m²
5853BK Siebengewald
€ 565.000 k.k.
€ 3.717/m²
5853AE Siebengewald
€ 599.000 k.k.
€ 2.321/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Siebengewald.
Zelf je woning verkopen in Siebengewald? Vergelijk verkoopmakelaars in Siebengewald of bekijk de beste verkoopmakelaars in Siebengewald als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Siebengewald.
De kosten van een makelaar in Siebengewald verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Siebengewald om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 20 verkochte woningen in Siebengewald binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Siebengewald geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Siebengewald om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Siebengewald.
Vergelijk makelaars in Siebengewald op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Siebengewald of de top 10 makelaars in Siebengewald om snel sterke kantoren te ontdekken.