Mom-Joosten Makelaars
Mom-Joosten Makelaars is sinds 2007 een vertrouwd en ervaren adres in Didam. Wij combineren persoonlijke aandacht met een resultaatgerichte aanpak om uw wensen in de woningmarkt te realiseren. Onze kennis van de regio en passie voor het vak zorgen ervoor dat we betrouwbaar zijn in elke transactie. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw belangen, met ondersteuning van...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Heeghstraat 40
6942PG Didam
€ 715.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 211 m²
- Fläche des Grundstücks
- 510 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Muldersveld 18
7031DD Wehl
€ 319.000 k.k.
€ 2.954/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Prins Bernhardstraat 17
6942AX Didam
€ 309.000 k.k.
€ 3.396/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- 428 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Haaghweg 12 a
6942GP Didam
€ 845.000 k.k.
€ 3.658/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 231 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2730 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Roggeveld 5
6942MB Didam
€ 615.000 k.k.
€ 3.917/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 415 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Sint Jansgildestraat 94
7037AZ Beek
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 455 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (139)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
139 Bewertungen insgesamt
Funda
68 Bewertungen auf Funda
71 Bewertungen bei Google
-
Pastoor Janssenhof 2
10Vanaf het eerste contact merk je meteen hun professionaliteit en betrokkenheid. Ze nemen de tijd en geven eerlijk en deskundig advies. De communicatie is duidelijk en snel, super op de hoogte gehouden van de bezichtingen voor en na de tijd. Dankzij hun inzet en marktkennis is alles soepel verlopen met een prachtig resultaat als eindpunt. Wat ons betreft een zeer aan te bevelen team, Rick Robert en mevr van de Penne.
-
Jeroen van Alst
10 -
Jurgen Koenders
10De communicatie is duidelijk en snel. Kortom: betrouwbaar, deskundig en een prettig team om mee samen te werken. Zeker een aanrader! Fam. Koenders
-
Steenstraat 10
9Mom-Joosten Makelaars is een erg prettige makelaar met kennis over de lokale markt, voldoende en genoeg communicatie en fijne dienstverlening.
-
Macia Smit
8 -
sigrid zonneveld
10Ben zeer tevreden. Goed geholpen met de verkoop Dank je wel!
-
Veldstraat 30
8Het contact verliep goed. Konden met al onze vragen bij hun terecht, en kregen ook goede info. Regelden veel voor ons. Omdat we geen idee hadden hoe of wat we moesten doen.
-
Ronny Reintjes
10We zijn goed geholpen door Mom -Joosten makelaars bij het verkopen van het huis van mijn moeder.
-
Hogenendseweg 31
10Übersetzt durch KISehr präzise, hervorragende Vorbereitung, offene und ehrliche Menschen, großartiges Team und sehr beruhigende Fachleute. Wir waren von Anfang bis Ende mit klaren Informationen versorgt, was uns betrifft, ein Team empfehlenswert, das Rick Robert und die Sekretärin Frau van der Penne. Daraus wird ein Mensch glücklich.