JANSS. Makelaardij & Taxaties
Gevestigd in Rotterdam, helpt Janss. Makelaardij & Taxaties u graag bij de volgende stap in uw woningcarrière. Wij zijn actief in de gehele regio Rijnmond en de Drechtsteden, met een sterke focus op persoonlijke begeleiding en professionele expertise. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en gedetailleerde benadering, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Samuel Mullerstraat 29 B
3023SM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Brittenoord 35
3079KA Rotterdam
€ 239.500 k.k.
€ 3.742/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Carry Pothuiskade 92
3137ZB Vlaardingen
€ 435.000 k.k.
€ 4.103/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Corneillestraat 32
3076VB Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 175 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Merellaan 931
3145GJ Maassluis
€ 285.000 k.k.
€ 4.254/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 67 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Ludenhorst 26
3085VS Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.291/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 178 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (18)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
18 Bewertungen insgesamt
18 Bewertungen bei Google
-
Ina van den Boogaart
10Professionele, persoonlijke, integere en complete begeleiding bij aan- en verkoop van de woning.
-
Berry Van Loenen
10Hele fijne en duidelijke communicatie. Alles word tot in de puntjes geregeld en ontzorgd. Zal zeker bij een nieuwe verkoop kiezen voor janss. Makelaardij.
-
John Van Der Sluijs
10Mario van Janss Makelaardij is een zeer goede aan en verkoopmakelaar. Na alle bezichtigingen was er altijd contact over het verloop van de dag. Ons huis was dan ook snel verkocht.
-
Bert Groeneveld
10Erg tevreden over onze samenwerking! Prettig in de omgang en denkt goed mee. Wat mij betreft een aanrader
-
Jonathan Baan
10Mario Janssen is een verademing in makelaarsland. Veel kennis van zaken, staat voor je klaar en 'voelt' jouw stijl van voors- en tegens goed aan. Een hele persoonlijke 'kleine' aanpak. Dat paste perfect bij onze wensen. Bedankt Mario!
-
Joury Heijstek
10Übersetzt durch KIFein und zuverlässiger Makler.
-
keep it
10Übersetzt durch KIFeine Zusammenarbeit mit Mario! Er kam gut vorbereitet zur ersten Termin und wagt ambitionierte Ziele. Klare Kommunikation, er schaltet schnell und denkt mit.
-
Sean van de Velde
10Übersetzt durch KIWir brauchten ein Gutachten für die Finanzierung unserer Renovierung. Innerhalb einer Woche nach dem ersten Kontakt mit dem Gutachter hatten wir bereits das Gutachten erhalten. Nicht viel später war die Finanzierung bereits abgeschlossen! Schnelle Dienstleistung, klare Vereinbarungen und alle Termine ordnungsgemäß erledigt.