JANSS. Makelaardij & Taxaties
Gevestigd in Rotterdam, helpt Janss. Makelaardij & Taxaties u graag bij de volgende stap in uw woningcarrière. Wij zijn actief in de gehele regio Rijnmond en de Drechtsteden, met een sterke focus op persoonlijke begeleiding en professionele expertise. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en gedetailleerde benadering, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Samuel Mullerstraat 29 B
3023SM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Brittenoord 35
3079KA Rotterdam
€ 239.500 k.k.
€ 3.742/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Carry Pothuiskade 92
3137ZB Vlaardingen
€ 435.000 k.k.
€ 4.103/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Corneillestraat 32
3076VB Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Merellaan 931
3145GJ Maassluis
€ 285.000 k.k.
€ 4.254/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Ludenhorst 26
3085VS Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.291/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
18 reviews op Google
-
Ina van den Boogaart
10Professionele, persoonlijke, integere en complete begeleiding bij aan- en verkoop van de woning.
-
Berry Van Loenen
10Hele fijne en duidelijke communicatie. Alles word tot in de puntjes geregeld en ontzorgd. Zal zeker bij een nieuwe verkoop kiezen voor janss. Makelaardij.
-
John Van Der Sluijs
10Mario van Janss Makelaardij is een zeer goede aan en verkoopmakelaar. Na alle bezichtigingen was er altijd contact over het verloop van de dag. Ons huis was dan ook snel verkocht.
-
Bert Groeneveld
10Erg tevreden over onze samenwerking! Prettig in de omgang en denkt goed mee. Wat mij betreft een aanrader
-
Jonathan Baan
10Mario Janssen is een verademing in makelaarsland. Veel kennis van zaken, staat voor je klaar en 'voelt' jouw stijl van voors- en tegens goed aan. Een hele persoonlijke 'kleine' aanpak. Dat paste perfect bij onze wensen. Bedankt Mario!
-
Joury Heijstek
10Fijne en betrouwbare makelaar.
-
keep it
10Fijne samenwerking met Mario! Hij kwam goed voorbereid op de 1e afspraak en durft ambitieuze doelen te stellen. Duidelijke communicatie, hij schakelt snel en denkt mee.
-
Sean van de Velde
10Wij hadden een taxatierapport nodig voor de financiering van onze verbouwing. Binnen een week na het eerste contact met de taxateur hadden we het rapport al binnen. Niet veel later was de financiering al rond! Snelle service, duidelijke afspraken en alle afspraken netjes nagekomen.