JANSS. Makelaardij & Taxaties
Gevestigd in Rotterdam, helpt Janss. Makelaardij & Taxaties u graag bij de volgende stap in uw woningcarrière. Wij zijn actief in de gehele regio Rijnmond en de Drechtsteden, met een sterke focus op persoonlijke begeleiding en professionele expertise. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en gedetailleerde benadering, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI...
Current housing stock
-
- Available
Samuel Mullerstraat 29 B
3023SM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Brittenoord 35
3079KA Rotterdam
€ 239.500 k.k.
€ 3.742/m²
CSave as favorite- Living area
- 64 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Carry Pothuiskade 92
3137ZB Vlaardingen
€ 435.000 k.k.
€ 4.103/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Corneillestraat 32
3076VB Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Merellaan 931
3145GJ Maassluis
€ 285.000 k.k.
€ 4.254/m²
CSave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Ludenhorst 26
3085VS Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.291/m²
ASave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 178 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (18)
Review platforms
BronscoresTotal score
18 total reviews
18 reviews on Google
-
Ina van den Boogaart
10Professionele, persoonlijke, integere en complete begeleiding bij aan- en verkoop van de woning.
-
Berry Van Loenen
10Hele fijne en duidelijke communicatie. Alles word tot in de puntjes geregeld en ontzorgd. Zal zeker bij een nieuwe verkoop kiezen voor janss. Makelaardij.
-
John Van Der Sluijs
10Mario van Janss Makelaardij is een zeer goede aan en verkoopmakelaar. Na alle bezichtigingen was er altijd contact over het verloop van de dag. Ons huis was dan ook snel verkocht.
-
Bert Groeneveld
10Erg tevreden over onze samenwerking! Prettig in de omgang en denkt goed mee. Wat mij betreft een aanrader
-
Jonathan Baan
10Mario Janssen is een verademing in makelaarsland. Veel kennis van zaken, staat voor je klaar en 'voelt' jouw stijl van voors- en tegens goed aan. Een hele persoonlijke 'kleine' aanpak. Dat paste perfect bij onze wensen. Bedankt Mario!
-
Joury Heijstek
10Translated by AIFine and reliable realtor.
-
keep it
10Translated by AINice collaboration with Mario! He came well prepared for the first meeting and dares to set ambitious goals. Clear communication, he switches quickly and thinks along.
-
Sean van de Velde
10Translated by AIWe needed a valuation report for the financing of our renovation. Within a week after first contacting the valuer, we already had the report. Not long after that, the financing was already in place! Fast service, clear agreements and all appointments were neatly followed up.