Leonie Evers Makelaars
"Mit Augenmerk auf Sie und Ihre Wünsche!"
Hartelijk welkom bij Leonie Evers Makelaars. Graag ondersteun ik u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Ook in de verhuur van woon- of bedrijfsgroote kan ik u helpen. Mijn ervaring als makelaar en taxateur, gecombineerd met mijn juridische achtergrond, zorgt voor een breed spectrum aan expertise. Ik ben gecertificeerd in Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed, lid van de NVM en ben er trots op mijn professionele kwalificaties. Mij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verkauft
Emmaweg 8
3433EC Nieuwegein
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 59 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Havenstraat 99 A
1211KJ Hilversum
€ 275.000 k.k.
€ 5.392/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Oostenburgerpark 134
1018HT Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.953/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 43 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
1214BB Hilversum
€ 465.000 k.k.
€ 6.642/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Bloemstraat 3
1214BZ Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.473/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Diependaalselaan 290
1215KH Hilversum
€ 975.000 k.k.
€ 6.132/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 359 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (41)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
41 Bewertungen insgesamt
Funda
39 Bewertungen auf Funda
2 Bewertungen bei Google
-
Bloemstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Leonie. Al voordat ik mijn huis te koop zette, heeft ze me uitstekend geholpen bij het beoordelen van mogelijke huizen voor aankoop. Tijdens het verkoopproces hield ze me altijd op de hoogte van de reacties van kijkers en koppelde ze snel terug. Ook buiten kantooruren. Ze reageert altijd snel en uitgebreid op vragen, komt afspraken altijd na, en is realistisch en eerlijk over wat wel en niet mogelijk is. En boven alles is het een …
-
Baden Powellweg 263 A14
10Dankzij de deskundige begeleiding van Leonie heb ik binnen anderhalve maand een woning kunnen aankopen, nadat ik zelf al enkele maanden op zoek was, maar zonder succes. Ik ben zeer tevreden met mijn nieuwe woning en kan Leonie dan ook van harte aanbevelen als makelaar. Zij is professioneel, betrokken en houdt zorgvuldig rekening met de wensen van haar cliënten. De communicatie verliep prettig en efficiënt. De begeleiding was uitstekend en zij nam uitgebreid de tijd om al mijn vr…
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Übersetzt durch KISehr zufrieden mit der fachkraft und sehr sympathischen Art, wie Leonie gearbeitet hat. Das Verkaufsergebnis ist großartig und ihr Wissen über den Markt und strategische Ratschläge beeindruckend. Vielen Dank, Leonie!
-
Zonnelaan 14