Leonie Evers Makelaars
"With an eye for you and your wishes!"
Hartelijk welkom bij Leonie Evers Makelaars. Graag ondersteun ik u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Ook in de verhuur van woon- of bedrijfsgroote kan ik u helpen. Mijn ervaring als makelaar en taxateur, gecombineerd met mijn juridische achtergrond, zorgt voor een breed spectrum aan expertise. Ik ben gecertificeerd in Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed, lid van de NVM en ben er trots op mijn professionele kwalificaties. Mij...
Current housing stock
-
- Sold
Emmaweg 8
3433EC Nieuwegein
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
ESave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Purchased
Havenstraat 99 A
1211KJ Hilversum
€ 275.000 k.k.
€ 5.392/m²
Save as favorite- Living area
- 51 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Oostenburgerpark 134
1018HT Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.953/m²
CSave as favorite- Living area
- 43 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
1214BB Hilversum
€ 465.000 k.k.
€ 6.642/m²
A+Save as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Bloemstraat 3
1214BZ Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.473/m²
DSave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Diependaalselaan 290
1215KH Hilversum
€ 975.000 k.k.
€ 6.132/m²
DSave as favorite- Living area
- 159 m²
- Land area
- 359 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (41)
Review platforms
BronscoresTotal score
41 total reviews
Funda
39 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Bloemstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Leonie. Al voordat ik mijn huis te koop zette, heeft ze me uitstekend geholpen bij het beoordelen van mogelijke huizen voor aankoop. Tijdens het verkoopproces hield ze me altijd op de hoogte van de reacties van kijkers en koppelde ze snel terug. Ook buiten kantooruren. Ze reageert altijd snel en uitgebreid op vragen, komt afspraken altijd na, en is realistisch en eerlijk over wat wel en niet mogelijk is. En boven alles is het een …
-
Baden Powellweg 263 A14
10Translated by AIThanks to the expert guidance of Leonie, I was able to purchase a home within one and a half months, after having searched myself for several months but without success. I am very satisfied with my new home and can therefore wholeheartedly recommend Leonie as a real estate agent. She is professional, involved and carefully takes into account the wishes of her clients. The communication was pleasant and efficient. The guidance was excellent and she took ample time to go into all my …
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Translated by AIVery satisfied with the professional and very sympathetic way in which Leonie worked. The sales result is great and her knowledge of the market and strategic advice impressive. Thank you Leonie!
-
Zonnelaan 14
10Translated by AILeonie has done strong work. We always knew where we stood and she reacted quickly and professionally to all our questions. The result was also perfect. It couldn't have been better!