Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij
"Immobilienbüro mit Leistungssportler-Mentalität!"
Schonck, Schul & Compagnie staat voor een sterke aanwezigheid in de makelaardij en vastgoedontwikkeling. Met een duidelijke focus op service en klantgerichtheid, biedt het kantoor een unieke benadering die zich onderscheidt in de markt. De organisatie is gekenmerkt door een dynamische werkwijze en een sterke wil om resultaten te behalen. De professionals binnen het kantoor combineren ervaring met innovatie, zodat klanten altijd op de ho...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bavelselaan 380
4834TK Breda
€ 419.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Leeuwerikstraat 75
4815CS Breda
€ 625.000 k.k.
€ 4.771/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kesterenlaan 90
4822WK Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 237 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kerkakkerstraat 12 a
4891AG Rijsbergen
€ 680.000 k.k.
€ 4.331/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 672 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Klokkenberg 127
4836AZ Breda
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Jupiterlaan 29
4823ED Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.159/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 183 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (51)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
51 Bewertungen insgesamt
Funda
34 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Slingerbos 15
9Fijn en goed contact met de makelaar vragen werden zeer snel beantwoord, mooie folders en foto s van de woning zijn er gemaakt en de woning was ook binnen een week verkocht.
-
Bergschot 35
10Na een fijn open gesprek, gekozen voor deze makelaar. Mijn verwachtingen waren hoog, heb in het verleden minder goede ervaringen gehad. Tamara Smit werd mij toegewezen en dat bleek een zeer goede keuze. Open, eerlijk, professioneel én gezellig in de communicatie, kennis van de huizenmarkt, altijd bereikbaar! Ik ben ontzorgd van A tot Z. De presentatie, de bezichtigingen, alles verliep snel en uitstekend! Ja, ik raad deze makelaar zeker aan.
-
Heilig Harthof 19
10Goede kennis van de markt en begeleiding bij verkoop! Verkoop ging snel. Fijne samenwerking was er met de fotograaf die klantvriendelijk en professioneel was.
-
Lange Weide 219
8Goed gegaan, fijn waardevol contact. Duidelijk in de afspraak en deskundig advies hoe te handelen bij de verkoop.
-
Lange Weide 210
9Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij heeft alles netjes uit handen genomen en de verkoop is vlot verlopen.
-
Overaseweg 20
9Juiste marktbenadering, professioneel contact en communicatie, kort op de bal, proactief! Tijdens bezoeken goed gevoel voor de potentiële koper, goede onderhandelingen
-
Margot
10Übersetzt durch KIIch bin äußerst zufrieden mit der Begleitung von Schonck Schul und Compagnie bei dem Verkauf meiner Wohnung. Vor allem Nicole hat mir fantastisch geholfen. Sie sind super professionell, aber gleichzeitig sehr freundlich und zugänglich in ihrem Vorgehen. Die Zeit wurde wirklich genommen, mit sage und schreibe 30 Besichtigungen, und ich fühlte mich von Anfang bis Ende vollständig entlastet. Die Kommunikation war schnell, klar und angenehm, und alles verlief reibungslos. Auch die Preis-Leistungs-Verhältnis ist top. Eine Empfehlung für jeden, der auf der Suche nach einer engagierten und kompetenten Immobilienmaklerin ist!