Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij
"Real estate agency with a top-sport mentality!"
Schonck, Schul & Compagnie staat voor een sterke aanwezigheid in de makelaardij en vastgoedontwikkeling. Met een duidelijke focus op service en klantgerichtheid, biedt het kantoor een unieke benadering die zich onderscheidt in de markt. De organisatie is gekenmerkt door een dynamische werkwijze en een sterke wil om resultaten te behalen. De professionals binnen het kantoor combineren ervaring met innovatie, zodat klanten altijd op de ho...
Current housing stock
-
- Available
Bavelselaan 380
4834TK Breda
€ 419.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Leeuwerikstraat 75
4815CS Breda
€ 625.000 k.k.
€ 4.771/m²
DSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kesterenlaan 90
4822WK Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 237 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kerkakkerstraat 12 a
4891AG Rijsbergen
€ 680.000 k.k.
€ 4.331/m²
DSave as favorite- Living area
- 157 m²
- Land area
- 672 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Klokkenberg 127
4836AZ Breda
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
ASave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Jupiterlaan 29
4823ED Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.159/m²
ASave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 183 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (51)
Review platforms
BronscoresTotal score
51 total reviews
Funda
34 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Slingerbos 15
9Fijn en goed contact met de makelaar vragen werden zeer snel beantwoord, mooie folders en foto s van de woning zijn er gemaakt en de woning was ook binnen een week verkocht.
-
Bergschot 35
10Na een fijn open gesprek, gekozen voor deze makelaar. Mijn verwachtingen waren hoog, heb in het verleden minder goede ervaringen gehad. Tamara Smit werd mij toegewezen en dat bleek een zeer goede keuze. Open, eerlijk, professioneel én gezellig in de communicatie, kennis van de huizenmarkt, altijd bereikbaar! Ik ben ontzorgd van A tot Z. De presentatie, de bezichtigingen, alles verliep snel en uitstekend! Ja, ik raad deze makelaar zeker aan.
-
Heilig Harthof 19
10Goede kennis van de markt en begeleiding bij verkoop! Verkoop ging snel. Fijne samenwerking was er met de fotograaf die klantvriendelijk en professioneel was.
-
Lange Weide 219
8Goed gegaan, fijn waardevol contact. Duidelijk in de afspraak en deskundig advies hoe te handelen bij de verkoop.
-
Lange Weide 210
9Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij heeft alles netjes uit handen genomen en de verkoop is vlot verlopen.
-
Overaseweg 20
9Juiste marktbenadering, professioneel contact en communicatie, kort op de bal, proactief! Tijdens bezoeken goed gevoel voor de potentiële koper, goede onderhandelingen
-
Margot
10Translated by AII am extremely satisfied with the support from Schonck Schul and Compagnie during the sale of my home. Especially Nicole has helped me fantastically. They are super professional, but at the same time very friendly and approachable in their approach. Time was really taken, with no less than 30 viewings, and I felt fully supported from start to finish. The communication was fast, clear and pleasant, and everything went smoothly. The price-quality ratio is also top. A recommendation for everyone looking for an involved and knowledgeable real estate agent!