Makelaardij Bertens B.V.
"Expert, personal and flexible"
Makelaardij Bertens B.V. is een makelaarskantoor dat vanuit Loon op Zand de regionale markt bedient. Door onze kleine omvang blijft het contact met u persoonlijk, flexibel en direct. Onze makelaar is gecertificeerd en lid van de NVM, zodat u een betrouwbare en deskundige begeleiding kunt verwachten. Wij bieden een volledig pakket aan diensten, waaronder verkoop, aankoop en taxaties van zowel woningen als bedrijfspanden. Onze specialisat...
Current housing stock
-
- Available
Megenstraat 157
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
ASave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Lovensestraat 51
5014DM Tilburg
€ 370.000 k.k.
€ 3.895/m²
ESave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Beneluxlaan 72 09
5042WS Tilburg
€ 315.000 k.k.
€ 4.565/m²
ASave as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Gagarinstraat 38
5175VE Loon op Zand
€ 535.000 k.k.
€ 4.693/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 275 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Delphinus 48
5175VC Loon op Zand
€ 365.000 k.k.
€ 4.148/m²
ASave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 136 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Boötes 28
5175VN Loon op Zand
€ 525.000 k.k.
€ 3.431/m²
CSave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 227 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (21)
Review platforms
BronscoresTotal score
21 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
3 reviews on Google
-
Scorpius 14
10Sussanne is een fijne en vriendelijke makelaar. Ze is betrokken, makkelijk te bereiken en behulpzaam. Ze gaf ons alle uitleg die we nodig hadden. Als verkopers op afstand hadden wij er alle vertrouwen in en dat vertrouwen heeft ze waargemaakt!
-
van Hornestraat 28
10Sussanne is een hele fijne makelaar. Denkt mee, verstand van zaken en neemt veel zorgen uit handen. Mooie foto’s en filmpjes laten maken. Met realistische beelden. Korte lijntjes zodat je snel kan schakelen . Ook alles rondom de Notaris wordt meegedacht en actie ondernomen. Super blij met de keuze voor deze makelaar ipv een groot kantoor. Echt een aanrader.
-
Beneluxlaan 84
9Bertens Makelaardij biedt een persoonlijke service. Betrokken, klantvriendelijk, deskundig. Zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis zijn zeer prettig verlopen. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Berkelseweg 4
9Translated by AIVery satisfied with our real estate agent. Expert guidance and quick to reach for questions. Nice that they also came along to the notary. Top!!
-
Ursa Minor 19
9Translated by AII am very satisfied with Bertens Real Estate, definitely recommendable! She is punctual, reliable, friendly and keeps her appointments! The real estate agent is patient and knows all the information well and conveys and explains it clearly; she is also very helpful, attentive and considerate