Gerritse Makelaardij
"Expert, reliable and a 24/7 mentality!"
Gerritse Makelaardij is actief in Tilburg en Berkel-Enschot, waar we jarenlang mensen helpen met de aankoop, verkoop en taxatie van onroerend goed. Door onze ervaring hebben we een uitgebreid netwerk opgebouwd, wat leidt tot een breed aanbod van mooie woningen in portefeuille. Onze grootste toegevoegde waarde ligt in ons enthousiasme en de wil om voor u het beste resultaat te behalen. We combineren zorgvuldigheid met doortastendheid: aa...
Current housing stock
-
- Available
Prins Bernhardstraat 19
5056HK Berkel-Enschot
€ 447.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Monseigneur Bekkersstraat 13
5056EK Berkel-Enschot
€ 595.000 k.k.
€ 4.281/m²
CSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 261 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Langenhof 64
5071TP Udenhout
€ 550.000 k.k.
€ 3.957/m²
ASave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 312 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Burgemeester van de Mortelplein 53
5037PK Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
CSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 113 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Mr. J.H. de Pontplein 69
5041GC Tilburg
€ 498.000 k.k.
€ 4.835/m²
BSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Renata 45
5061XG Oisterwijk
€ 765.000 k.k.
€ 4.873/m²
ASave as favorite- Living area
- 157 m²
- Land area
- 222 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (34)
Review platforms
BronscoresTotal score
34 total reviews
Funda
21 reviews on Funda
13 reviews on Google
-
Elstar 24
10Ik heb de verkoop van mijn huis door Gerritse Makelaardij als zeer positief ervaren. Ze leverden goede en snelle service. Ze waren duidelijk in hun communicatie, waardoor ik wist wat ik kon verwachten.
-
Schout Crillaertstraat 9
10Translated by AIExcellent and fine contact, Maud has well supported us and lived with us! Are very satisfied with the total service
-
Mevr. Gerian Versteeg
9Het contact verliep prima 👍 Goede communicatie en begeleiding. Redelijk snelle verkoop. Met dank aan Maud en Maud.
-
Kreitenmolenstraat 162
9Goede intake gesprek gehad, duidelijke begeleiding verder. Eerlijk in de verwachting voor de verkoop van ons huis.
-
Kruisakker 5
10Het contact met de makelaar is heel goed verlopen. Vriendelijk, reageren snel zijn deskundig en denken mee. Kan ze een ieder die een huis wil verkopen aanraden.
-
Wilgenstraat 1 h
8Translated by AIThey are very satisfied with the real estate agent. Good guidance and involvement in the course of the sale. Good team.
-
Corina Elesen
10Translated by AIOur house was sold quickly. From the buyer's side, a number of things did not go smoothly. However, we were constantly well informed and guided by our real estate agent. All our questions were answered each time thoroughly and kindly. A superb, friendly, honest and knowledgeable real estate agent.
-
Pieter Postplein 31