Via Paul Makelaardij Goirle
"Always nearby"
Via Paul Makelaardij Goirle staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Goirle. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat elke stap van de koop- of huurproces soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze specialisatie ligt in de verkoop en h...
Current housing stock
-
- Available
Mgr. Verhoevenlaan 33
5061BD Oisterwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Save as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zandschelstraat 28
5051HL Goirle
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
DSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 247 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Keper 20
5051WW Goirle
€ 529.000 k.k.
€ 4.408/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 106 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Halve Maan 13
5052BN Goirle
€ 442.000 k.k.
€ 3.877/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 133 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Bijsterveldtstraat 20
5089NP Haghorst
€ 735.000 k.k.
€ 3.808/m²
BSave as favorite- Living area
- 193 m²
- Land area
- 445 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Aa of Weerijs 79
5032BB Tilburg
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
CSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 282 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (23)
Review platforms
BronscoresTotal score
23 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Oerlesestraat 247
10Top-makelaar met uitstekende begeleiding,service en communicatie. Zeer deskundig met vele jaren ervaring.
-
Doelenstraat 27
9Een erg aangename samenwerking gebleken. Makelaar was eerlijk, duidelijk en alle communicatie met haar en het team verliep soepel en snel. Zou via Paul zeker aanraden aan eventuele toekomstige verkopers.
-
Tilburgseweg 4
10Froukje heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is erg betrouwbaar, snel en betrokken. Froukje bedankt!
-
Baronielaan 102
9Ontzettend fijne en betrokken makelaar. Ze kent het dorp, en weet daardoor wat de actuele prijzen zijn.
-
Kijkduinlaan 57
10Translated by AIOur first contact was with Froukje, but due to her vacation Rick took over. This went smoothly and in the same relaxed way as we were ourselves. All contacts have been pleasant and appointments are clear and well-founded. ViaPaul is certainly a recommendation for everyone looking for an involved and reliable real estate agent with knowledge of the current market.
-
Van Alkemadestraat 8
10Translated by AIGood first contact and expert advice. Appointments were well followed up on and had good guidance. Would certainly recommend this real estate agent.
-
Groot Kraaivenstraat 33
10Translated by AIVery pleasant cooperation and contact. Knowledge of how the market works, leading to a correct sales strategy that has borne fruit.