Via Paul Makelaardij Goirle
"Toujours près de vous"
Via Paul Makelaardij Goirle staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Goirle. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat elke stap van de koop- of huurproces soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze specialisatie ligt in de verkoop en h...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mgr. Verhoevenlaan 33
5061BD Oisterwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 220 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zandschelstraat 28
5051HL Goirle
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Keper 20
5051WW Goirle
€ 529.000 k.k.
€ 4.408/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Halve Maan 13
5052BN Goirle
€ 442.000 k.k.
€ 3.877/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Van Bijsterveldtstraat 20
5089NP Haghorst
€ 735.000 k.k.
€ 3.808/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 193 m²
- Superficie du terrain
- 445 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Aa of Weerijs 79
5032BB Tilburg
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 282 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Oerlesestraat 247
10Top-makelaar met uitstekende begeleiding,service en communicatie. Zeer deskundig met vele jaren ervaring.
-
Doelenstraat 27
9Een erg aangename samenwerking gebleken. Makelaar was eerlijk, duidelijk en alle communicatie met haar en het team verliep soepel en snel. Zou via Paul zeker aanraden aan eventuele toekomstige verkopers.
-
Tilburgseweg 4
10Froukje heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is erg betrouwbaar, snel en betrokken. Froukje bedankt!
-
Baronielaan 102
9Ontzettend fijne en betrokken makelaar. Ze kent het dorp, en weet daardoor wat de actuele prijzen zijn.
-
Kijkduinlaan 57
10Traduit par l'IANotre premier contact a été avec Froukje, mais en raison de ses vacances, Rick a pris le relais. Cela s'est déroulé sans problème et de la même manière détendue dans laquelle nous étions nous-mêmes. Tous les contacts se sont déroulés agréablement et les rendez-vous étaient clairs et bien justifiés. ViaPaul est certainement une recommandation pour toute personne à la recherche d'un agent immobilier impliqué et fiable, connaissant bien le marché actuel.
-
Van Alkemadestraat 8
10Traduit par l'IAPremier contact et conseil compétent. Les rendez-vous ont été bien respectés et une bonne accompagnement reçu. Je recommanderais certainement cette agence immobilière.