Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij
"Bureau d'agents immobiliers avec une mentalité de haut niveau sportif !"
Schonck, Schul & Compagnie staat voor een sterke aanwezigheid in de makelaardij en vastgoedontwikkeling. Met een duidelijke focus op service en klantgerichtheid, biedt het kantoor een unieke benadering die zich onderscheidt in de markt. De organisatie is gekenmerkt door een dynamische werkwijze en een sterke wil om resultaten te behalen. De professionals binnen het kantoor combineren ervaring met innovatie, zodat klanten altijd op de ho...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bavelselaan 380
4834TK Breda
€ 419.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Leeuwerikstraat 75
4815CS Breda
€ 625.000 k.k.
€ 4.771/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kesterenlaan 90
4822WK Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 237 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kerkakkerstraat 12 a
4891AG Rijsbergen
€ 680.000 k.k.
€ 4.331/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 672 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klokkenberg 127
4836AZ Breda
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Jupiterlaan 29
4823ED Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.159/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 183 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (51)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
51 avis total
Funda
34 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Slingerbos 15
9Fijn en goed contact met de makelaar vragen werden zeer snel beantwoord, mooie folders en foto s van de woning zijn er gemaakt en de woning was ook binnen een week verkocht.
-
Bergschot 35
10Na een fijn open gesprek, gekozen voor deze makelaar. Mijn verwachtingen waren hoog, heb in het verleden minder goede ervaringen gehad. Tamara Smit werd mij toegewezen en dat bleek een zeer goede keuze. Open, eerlijk, professioneel én gezellig in de communicatie, kennis van de huizenmarkt, altijd bereikbaar! Ik ben ontzorgd van A tot Z. De presentatie, de bezichtigingen, alles verliep snel en uitstekend! Ja, ik raad deze makelaar zeker aan.
-
Heilig Harthof 19
10Goede kennis van de markt en begeleiding bij verkoop! Verkoop ging snel. Fijne samenwerking was er met de fotograaf die klantvriendelijk en professioneel was.
-
Lange Weide 219
8Goed gegaan, fijn waardevol contact. Duidelijk in de afspraak en deskundig advies hoe te handelen bij de verkoop.
-
Lange Weide 210
9Schonck, Schul & Compagnie Makelaardij heeft alles netjes uit handen genomen en de verkoop is vlot verlopen.
-
Overaseweg 20
9Juiste marktbenadering, professioneel contact en communicatie, kort op de bal, proactief! Tijdens bezoeken goed gevoel voor de potentiële koper, goede onderhandelingen
-
Margot
10Traduit par l'IAJe suis extrêmement satisfait de l'accompagnement de Schonck Schul et Compagnie lors de la vente de ma maison. Surtout Nicole m'a prodigué un formidable soutien. Ils sont super professionnels, mais en même temps très aimables et accessibles dans leur approche. Le temps a vraiment été pris, avec pas moins de 30 visites, et je me suis senti pleinement déchargé de mes responsabilités du début jusqu'à la fin. La communication était rapide, claire et agréable, et tout s'est déroulé sans encombre. La qualité-prix est également excellente. Une recommandation pour toute personne à la recherche d'un agent immobilier impliqué et compétent !