Gruno Vastgoed B.V.
Gruno Vastgoed B.V. is een makelaarskantoor gevestigd in Groningen dat zich met expertise en betrokkenheid richt op de verkoop, aankoop en beheer van beleggingspanden. Wij begrijpen de complexiteit van vastgoedbeleggingen en helpen u daarom op een professionele, transparante manier bij het realiseren van uw doelen. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich zorgeloos kunt richten op uw investeringen. Wij bieden diensten in verkoo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Bestellt
Jaltadaheerd 225
9737HR Groningen
€ 200.000 k.k.
€ 3.846/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 52 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Boterdiep 96 h
9712LS Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Huygensstraat 36
9727JD Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.424/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Sabangplein 18 a
9715CZ Groningen
€ 274.500 k.k.
€ 3.191/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Kamerlingh Onnesstraat 2
9727HM Groningen
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 5
-
- Bestellt
Rabenhauptstraat 70
9725CG Groningen
€ 475.000 k.k.
€ 2.668/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 182 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (320)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
320 Bewertungen insgesamt
320 Bewertungen bei Google
-
Jan Willem van Delft
10 -
Dylan Luinge
10Übersetzt durch KISchöne Zusammenarbeit
-
Jose Haverkort
2Wat een waardeloos bedrijf. Slechte of geen communicatie, eindeloos moeite moeten doen om je borg terug te krijgen. Hun enige motto is zoveel mogelijk geld verdienen over de hoofden van huurders. Echt schandalig, een huisje van 50 vierkante meter verhuren voor 1300 euro.
-
Pablo van Beek
10 -
J Indy
10 -
Anthi Georgiou
8 -
Stijn Middel
8 -
Jonathan Isenia
10 -
Wim De Vries
10 -
mettari van der graaf
10 -
Varesjlin Rijnders
10 -
Ricardo Hazenberg
10 -
Hamid Gadirov
2Ik raad iedereen ten zeerste aan om twee keer na te denken voordat ze via Gruno Vastgoed huren. Mijn hele ervaring met dit bureau is buitengewoon teleurstellend en onprofessioneel geweest. …
-
Adrians Pancenko
2Vermijd deze verhuurder ten koste van alles. Ongedierteproblemen en gebrekkig onderhoud worden volledig genegeerd.
-
Dāvis Dovjats
2De verhuurder is een absolute nachtmerrie om mee om te gaan. De warmte-isolatie is zo goed als afwezig en er is constant sprake van ongedierte. Onderhoudsverzoeken worden volledig genegeerd. Bovendien zijn basisinstallaties slordig …
-
Jelle Dijkstra
10 -
Henk Bol
10 -
Akif Gadirov
2 -
Gulnare Mammadova
2 -
cristina zobel
2Mijn zoon huurde via dit bureau een appartement voor 4 maanden. Ze waren volkomen onverschillig voor de verschillende problemen die we met het appartement ondervonden. En nu ze de borg van € 1300 moeten terugbetalen, reageren ze niet, en als ze dat wel doen, verzinnen ze smoesjes over zogenaamde mislukte bankoverschrijvingen. Het zijn oplichters.