Gabriëlle Makelaardij
""Aufmerksamkeit für Wohnen""
Gabriëlle Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning op de woningmarkt in Heemstede, Haarlem en de omgeving. Wij helpen je bij elke stap van het kopen of verkopen van een woning, met de juiste expertise en inzet. Onze ervaring op het gebied van verkoop, aankoop en taxatie zorgt voor een soepele en geruststellende ervaring. Ons team kent de regio als geen ander, wat ons in staat stelt jou optimaal te begeleiden. Of...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Unterbreitung
Duindoornlaan 22
2015LB Haarlem
€ 895.000 k.k.
€ 7.336/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 153 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Rob Slotemakerstraat 46
2031VN Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 6.930/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Schotlandstraat 132
2034LE Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Merwedeplantsoen 76
2105VN Heemstede
€ 425.000 k.k.
€ 5.182/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Bellevuelaan 363
2012BX Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 6.694/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 59 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Laan van Dick Laan 16
2101PM Heemstede
€ 430.000 k.k.
€ 6.231/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (35)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
35 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
7 Bewertungen bei Google
-
Merwedeplantsoen 76
9Samen met Gabriëlle heb ik eerder een huis aangekocht en recent ook mijn appartement verkocht. Beide trajecten heb ik als zeer prettig ervaren. Gabriëlle schakelt snel, communiceert duidelijk en volgt alles uitstekend op, waardoor het samenwerken heel soepel verloopt. Bij de verkoop van mijn appartement heeft zij mij volledig ontzorgd. Alles werd professioneel en zorgvuldig geregeld, van de voorbereiding tot de afronding. Ik ben daarnaast erg tevreden over hoe zij de woning in …
-
Timorstraat 50
10Alles in werking gezet om ons huis te verkopen. Eén fijne makelaar ! Ze denken mee en het contact is zeer ontspannen. Een aanrader !
-
Nassaupark 63
10Ontzettend nauwkeurig, altijd tot in de puntjes voorbereid, continue bereikbaar en verkiezen kwaliteit altijd boven snelheid. Absolute aanrader.
-
Bellevuelaan 363
10Zeer betrouwbare makelaar. Denkt mee en is eerlijk. Appartement met zorg achtergelaten na bezichtigingen ! Prettige samenwerking
-
Van der Hulststraat 28
9Übersetzt durch KIIch hatte mit Chris (Gabriëlle Agentur) eine großartige reibungslose Erfahrung beim Kauf eines neuen niederländischen Hauses. Während des gesamten Prozesses war die Kommunikation und Zusammenarbeit schnell, klar und offen, was schließlich zu einem großartigen Ergebnis führte. Und Chris hat ein großes Auge für Details, was während dieses Prozesses sehr wichtig ist.