Makelaarskantoor Koopmans
"Maklerbüro mit dem meisten Know-how im Haus!"
Seit mehr als dreißig Jahren stehen wir in Beetsterzwaag und der Umgebung zur Verfügung. Mit viel Leidenschaft und Professionalität helfen wir Kunden bei dem Kauf, Verkauf, Vermietung oder Untermietung von Wohnungen und Gewerbeimmobilien. Wir sind für Sie zu jedem Moment des Prozesses da, mit einer offenen und ehrlichen Herangehensweise. Unsere Erfahrung und Kenntnisse der Region sind von großem Wert, um die beste Lösung zu finden. Wir...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Petgat 12
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 402 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kommisjewei 120
9218PJ Opeinde
€ 850.000 k.k.
€ 2.733/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 311 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1804 m²
- Schlafzimmer
- 10
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 108
9244CR Beetsterzwaag
€ 545.500 ,-
€ 4.546/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 108 B
9244CR Beetsterzwaag
€ 900.000 ,-
€ 4.500/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 200 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 108 A
9244CR Beetsterzwaag
€ 499.950 ,-
€ 5.555/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
De Bou 10
9244BM Beetsterzwaag
€ 300.000 k.k.
€ 3.571/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 257 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (43)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
43 Bewertungen insgesamt
Funda
35 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Skoalleane 35
9Prettig contact. iets meer info ivm belastingvoordeel koper. Wat de risico's zijn voor de verkoper hierbij.
-
Hoofdstraat 104
10Beste makelaar van het dorp. Heeft veel kennis van zaken en weet wat er speelt in de markt. Heeft voor ons goed zijn best gedaan
-
Roy
10Een fijn benaderbaar makelaarskantoor. Wij hebben dankbaar gebruik gemaakt van hun diensten als aankoopmakelaar. Eerste telefonische contact met Carola was meteen positief. Spontaan en een heldere uitleg over het proces en de bijbehorende (zeer redelijke) kosten. Wij hebben twee bezichtigingen gehad met zowel Carola als Fetze. Beiden waren doortastend en kritisch, zonder oog voor de verkopende partij te verliezen. Op dezelfde wijze heeft Fetze de onderhandelingen voor ons gevoerd. Ook in het latere proces hield Fetze vinger aan de pols. De uiteindelijke oplevering vond plaats tijdens extreme sneeuwval. Hierdoor was de makelaar van de verkopende partij niet aanwezig. Fetze was zowel bij de inspectie, als notariele overdracht aanwezig om ook de verkopers een wijntje te overhandigen. Een klein maar zeer professioneel gebaar! Bespaar jezelf de koppijn van zelfstandig bezichtigen en onderhandelen en laat dit lekker aan Fetze of Carola over. Goed besteed geld!
-
Singel 7
10Prettige samenwerking en realistisch over prijzen en haalbaarheid. Het kantoor is altijd bereikbaar en de communicatie is zeer goed.