RegioMakelaer staat voor persoonlijk en toegankelijk advies in Bodegraven. Met een frisse aanpak, duidelijke communicatie en korte lijnen zorgen wij ervoor dat elke klant zich goed op zijn of haar gemak voelt. Onze benadering is enthousiast en innovatief, wat zichtbaar is geweest in de vele succesvolle transacties die wij hebben afgerond. In 2019 werd RegioMakelaer uitgeroepen tot Sterkste Schakel, een erkenning voor onze betrouwbare en...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Goudplevier 17
2411KV Bodegraven
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nieuwe Markt 12
2411BB Bodegraven
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
van Tolstraat 4 r
2411BR Bodegraven
€ 295.000 k.k.
€ 5.364/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 55 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Zwanebloem 4
2411MR Bodegraven
€ 440.000 k.k.
€ 4.074/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oud-Bodegraafseweg 8 a
2411HS Bodegraven
€ 395.000 k.k.
€ 3.798/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Julianastraat 48
2411CV Bodegraven
€ 725.000 k.k.
€ 4.341/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 167 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (53)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
53 Bewertungen insgesamt
Funda
37 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Esdoornstraat 4
10Betrokken en persoonlijke begeleiding bij de verkoop van ons huis. Deskundig advies met een hartelijke toon.
-
De Groendijck 10
10Ze hielpen ons geweldig goed! Zeer tevreden! Lekker vlot en ook deskundig. Deze makelaar kunnen we iedereen aanraden!
-
Marktstraat 23 e
10Super makelaarskantoor. Dames zijn kundig, regelen alles netjes voor je en komen afspraken na. Ze denken met je mee en geven tips en adviezen. Al met al mocht het nogmaals nodig zijn dan komen we zeker weer terug bij ze. Een aanrader voor mensen die op zoek zijn naar een relaxte, transparante en volledig ontzorgde makelaar!!
-
Oud-Bodegraafseweg 24 d
10Zonder de regio makelaar Zou de woning niet van ons geweest zijn Top makelaars goed contact Veel initiatieven
-
Dirk Bavolaan 36
10Prima contact. Kort lijntje, fijn! Fris en ondernemend team. Een kleine opmerking: Wanneer er geboden wordt, is de wens van de huiseigenaar het belangrijkst. Daar leek wat druk achter te zitten, qua knoop doorhakken, maar is helemaal goed gekomen. We zijn dik tevreden. Het is prima verlopen zo!
-
Kwikstaart 5
10Übersetzt durch KIAußerordentlich zufrieden mit der Vorbereitung des Verkaufs, der Kommunikation, dem Marktverständnis, der Begleitung, Einsatzbereitschaft und Motivation bei der Verkauf meiner Wohnung. Ich empfehle Regiomakelaar Bodegraven daher ausdrücklich weiter!