Erdman Makelaardij Hypotheken en Verzekeringen
"Persönlich, zugänglich und engagierter Immobilienmakler!"
Erdman Makelaardij Hypotheken en Verzekeringen staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid. Onze dienstverlening is gericht op zowel particulieren als zakelijke klanten, met aandacht voor woningverkoop, -aankoop en -verhuur. Daarnaast bieden we taxaties en financieel advies aan, zowel voor woningen als bedrijfsruimtes. Ons werkgebied strekt zich uit van gemeente Westerwolde tot Stadskanaal en Emmen. Buiten kantoortijden zijn we voor...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oosterstraat 77
9561PL Ter Apel
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 600 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ter Apelkanaal Oost 139
9563RG Ter Apelkanaal
€ 99.000 k.k.
€ 1.053/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 680 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Rundedal 12
9561JW Ter Apel
€ 625.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 213 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1320 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Zandberg 8
9563PH Ter Apelkanaal
€ 239.000 k.k.
€ 2.880/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 553 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bentlagestraat 18
9561HB Ter Apel
€ 425.000 k.k.
€ 3.220/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 450 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Beek 28
9406GV Assen
€ 369.500 k.k.
€ 2.480/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 220 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (92)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
92 Bewertungen insgesamt
Funda
24 Bewertungen auf Funda
68 Bewertungen bei Google
-
Hoofdstraat 45 a
10Deskundig advies, altijd bereikbaar, vriendelijke mensen en alle ontvangen van potentiële kopers zeer netjes behandeld
-
heleen buntjer
10Goed en deskundig advies bij het verstrekken van een hypotheek/bouwdepot.
-
Tineke Meijering
8Goeie hulp bij de verkoop en aankoop nieuwe woning en vooral bij de administratie. Goede uitleg
-
Marjolijn Vissering
10Vriendelijk, eerlijk en zeer ervaren
-
Stadshart 60
9Er werd altijd snel op vragen gereageerd en de wensen van ons werden meegenomen. Deskundig en eerlijkheid zijn woorden die hier passen
-
Beetserweg 100
10Het contact verliep vanaf het begin goed. Er zijn veel contactmomenten over het in de verkoop krijgen van de woning, maar ook na bezichtigingen en de biedingen. Ook bij de notaris is de makelaar mee geweest en toonde zich daarmee zeer betrokken bij de verkoop. Ook voor vragen van onze kant stond de deur altijd open en kregen we duidelijke, deskundige antwoorden.
-
Markeweg 171
10De communicatie verliep erg goed. Ik werd goed op de hoogte gehouden en geïnformeerd. Deskundige begeleiding in verkoopproces.
-
Vledderdiep 46
10De inschatting van de uiteindelijke verkoopprijs is voorzichtig bepaald om geen verwachtingen te scheppen. En ik ben ervan overtuigd dat door de kennis van de markt dit ook de enige juiste benadering is. Wel werd de ingeschatte verkoopprijs iets overschreden. Wederom kennis van de markt Het contact was altijd vriendelijk, accuraat en helder. Ook na de verkoop van de woning werden we heel goed bijgestaan door de makelaar. Dit omdat er wat onenigheid was met kopers over, in hun o…