Kruijff Makelaardij o.g.
"Mehr Auswahl, mehr Service!"
Kruijff Makelaardij ist als Maklerbüro mit einem warmen, offenen und ehrlichen Charakter bekannt. Seit mehr als 25 Jahren in der Region tätig, bieten wir Ihnen ein breites Angebot im Bereich Verkauf, Kauf und Vermietung von Wohnungen an. Darüber hinaus sind wir auf Bewertungen und Kaufberatung spezialisiert. Wir helfen Ihnen gerne bei der Umsetzung Ihrer Wohnungswohnsituationen, einschließlich Hypothekenberatung und Begleitung bei Versi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kennedyboulevard 98
1931XD Egmond aan Zee
€ 440.000 k.k.
€ 6.667/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 66 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dr Wiardi Beckmanlaan 97
1931BX Egmond aan Zee
€ 750.000 k.k.
€ 5.952/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 437 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Bisschopskroft 33
1934DG Egmond aan den Hoef
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.197/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 274 m²
- Fläche des Grundstücks
- 654 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Admiraal de Ruyterweg 5
1931VE Egmond aan Zee
€ 695.000 k.k.
€ 6.318/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 156 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Prins Bernhardlaan 34
1934ES Egmond aan den Hoef
€ 569.000 k.k.
€ 4.742/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 186 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Julianaweg 40
1934CG Egmond aan den Hoef
€ 429.000 k.k.
€ 4.613/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (99)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
99 Bewertungen insgesamt
Funda
67 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Prins Hendrikstraat 2 B
10Allereerst begon Kruijff met een realistische waardebepaling. Vervolgens werd alles op zeer deskundige wijze begeleid en afgehandeld. Een prachtige presentatie op Funda en ook de bezichtigingen werden heel goed en vriendelijk geregeld. De verkoop was binnen een week geregeld. Hier dus een super tevreden klant.
-
Blauwe Distellaan 22
10Vanaf het eerste contactmoment heeft het team van Kruijff Makelaardij ons ontzettend goed begeleid bij de verkoop van ons huis. Hun professionele, betrokken en bovenal eerlijke aanpak gaf ons direct een vertrouwd gevoel. Ze namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen, dachten actief mee en hielden ons gedurende het hele traject perfect op de hoogte. De presentatie van onze woning ,van foto’s tot de beschrijving was van topkwaliteit en heeft zeker bijgedragen aan de verkoop. …
-
Kennedyboulevard 542
10De makelaar heeft een zeer goed inzicht in de plaatselijke markt. Zijn benadering is plezierig en recht door zee. Doet zijn uiterste best om de verwachtingen ten aanzien van prijs en verkooptijd na te komen. Wij heel ezierig samengewerkt.
-
Duinstraat 25
10Vanaf de eerste dag deskundig en betrokken. Meegaand en perfecte begeleiding. Goed gevoel en zekerheod tijdens de afhandeling. Beter kan niet. Ik bedank mij bij alle medewerkers. Fijn A. Schumann