Hentenaar Makelaardij
"Unsere Liebe macht das Wohnen schöner!"
In Hoogeveen, Zuidwolde en de Wijk is makelaarswerk voor ons een passie. Meer dan 40 jaar ervaring heeft ons geleerd hoe belangrijk het is om mensen te helpen bij een van de grootste stappen in hun leven: verhuizen. Wij weten dat het vinden van de juiste woning niet altijd makkelijk is en daarom zetten we ons volledig in om jou te ondersteunen. Of het nu gaat om een grotere gezinswoning of een comfortabel appartement, wij zoeken met jou...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Jutte 7
7921RV Zuidwolde
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 263 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Talensstraat 9
7926TK Kerkenveld
€ 598.500 k.k.
€ 3.990/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 445 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Burgemeester Jansstraat 23 a
7926VA Kerkenveld
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.275/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 218 m²
- Fläche des Grundstücks
- 8200 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 168
7921AS Zuidwolde
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 463 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vuile Riete 40
7925PM Linde
€ 975.000 k.k.
€ 3.854/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 253 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3527 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oshaarseweg 23 a
7932PW Echten
€ 997.500 k.k.
€ 6.196/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 161 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1209 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (62)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
62 Bewertungen insgesamt
Funda
39 Bewertungen auf Funda
23 Bewertungen bei Google
-
Jan Haarstraat 36
8Hentenaar is altijd goed bereikbaar en reageren snel op vragen. Ze hebben echt kennis van zaken brengen een goede sfeer mee.
-
Burgemeester Jansstraat 45
10Het contact met de makelaar was uitmuntend. Zeer goede service en bereikbaarheid. Heb er verder niets aan toe te voegen.
-
Hoofdstraat 23
10Het contact liep fantastisch, en een betere makelaar hadden wij niet kunnen hebben!! Liseth Hentenaar heeft precies gedaan wat wij wilden en keer op keer heel goed telefonisch contact onderhouden, en daarom ben ik van mening dat het huis van mijn vader binnen een maand verkocht is, dat betekent goed luisteren, pro actief, op het juiste moment handelen en doen wat er gezegd wordt, en super advies aan ons gegeven! Dit is wat een perfecte makelaar moet zijn en kunnen wij als famili…
-
Kerkdijk 10
10Übersetzt durch KISehr angenehmes Kontakt, fachkundig und schnell. Auch in schwierigen Situationen erfahrenen Support. Ein ganzes Team steht bereit, das alle gute und schnelle Service bieten.
-
Strubben 1
9Übersetzt durch KIDie Verbindung mit dem Makler verlief sich flüssig. Sie waren leicht erreichbar, auch über das Büro und App und nahmen immer schnell Kontakt auf. Unser Makler war kompetent und freundlich, gab Ratschläge, wenn sie gebraucht wurden. Sicherheit, weil wir es fernab machen mussten, war es wichtig, dass das Vertrauen vorhanden war. Um die Besichtigungen entstand ein paar Mal etwas Verwirrung. Aber sie haben den Prozess des endgültigen Verkaufs auf eine angenehme Weise begleitet. Dafür danken wir ihnen.