Wij zijn van hier. Ingevoerde locals met een stevige wortel in Zuidwest-Drenthe en de Kop van Overijssel. Niet om borstkloppen of dikdoenerij, maar om gewoon en direct te doen. Klanten die dat waarderen, komen graag afspraken na. Realistisch zijn over de opties? Dat doen we liever dan praten over gouden bergen. Want zeggen wat het is, leidt verder dan veel beloften. Onze klantbeoordelingen tonen dat. Van Ditshuizen Makelaardij scoort op...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Moleneinde 19
7991AK Dwingeloo
€ 849.000 k.k.
€ 3.278/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 259 m²
- Fläche des Grundstücks
- 581 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Achter de Hoven 13
7991AD Dwingeloo
€ 539.000 k.k.
€ 6.417/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 808 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vlasstraat 20
7981BG Diever
€ 489.000 k.k.
€ 5.202/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 537 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Leggeloo 1
7991PW Dwingeloo
€ 949.000 k.k.
€ 5.362/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 177 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1837 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dingspil 7
7981BB Diever
€ 479.500 k.k.
€ 4.064/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 476 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Titanialaan 5
7981LL Diever
€ 779.000 k.k.
€ 3.745/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 208 m²
- Fläche des Grundstücks
- 878 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (39)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
39 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Stroovledder 11 a
10Wij zijn heel blij met onze makelaar Susan. Zij heeft ons goed begeleid. Ze heeft veel kennis en haar communicatieve vaardigheden zijn heel goed. Ook is Susan oprecht betrokken en een heel fijn persoon. Ze is goed bereikbaar. Susan is geknipt voor haar vak! De prijs is aan de hoge kant maar dat is bij alle makelaars wel het geval. Al met al zijn we ontzettend tevreden en blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen. Dankjewel Susan!
-
Kievitweg 67
10Prima contact met de makelaar, korte lijntjes duidelijke communicatie. Makelaar kent de regio optimaal.
-
Brink 33 i
10Het contact met de makelaar en het kantoor was uitstekend. Altijd een terugkoppeling inzake de verhuur.
-
van Helomaweg 4 a
10Übersetzt durch KIDie Kommunikation war sehr angenehm. Nach jedem Besuch wurden wir direkt informiert, sowohl meine Partnerin als auch ich selbst. Hindernisse für mögliche Käufer unseres Hauses wurden angegangen. Der Makler machte stets einen Schritt weiter, um alle Möglichkeiten des Hauses und der Umgebung den interessierten Besuchern zu zeigen. Auch ein sehr feines Team im Hintergrund, das mitdachte und mit dem die Kommunikation top lief. Vielen Dank für eure Hilfe bei der Verkauf unseres Hauses. …
-
Heringhebrink 29
8Übersetzt durch KIFachkraften. Guter Service. In der Beratung viele Möglichkeiten. Schlussfolgerung: sehr zufrieden mit dem Service des Maklers von Ditshuizen. Mit den Komplimenten an das Personal vom Büro Dwingeloo!