KOMWONEN makelaars
"KOMWONEN in jouw neue Wohnung!"
KOMWONEN is een makelaarsteam dat zich uitstekend kent op de woningmarkt in Rosmalen, 's-Hertogenbosch, Heesch en omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak bieden wij professionele ondersteuning bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat je altijd op de juiste weg bent. We zijn aangesloten bij de NVM en werken met veel geduld en deskundigheid aan elk project. Of het...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sint Lambertusstraat 4
5243TG Rosmalen
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 366 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vlasmeersestraat 12
5261TC Vught
€ 749.500 k.k.
€ 5.392/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 213 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kraanvogellaan 55
5221GA 's-Hertogenbosch
€ 950.000 k.k.
€ 4.222/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 225 m²
- Fläche des Grundstücks
- 481 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Groote Rede 78
5247LA Rosmalen
€ 600.000 k.k.
€ 3.030/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 198 m²
- Fläche des Grundstücks
- 69 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
van Meeuwenstraat 23
5243TD Rosmalen
€ 449.500 k.k.
€ 6.158/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Tanneskampke 5
5221BT 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 287 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (52)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
52 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Vlaemsche Hoeve 116
10Al vaker gebruik gemaakt van de deskundigheid en het fijne advies. Altijd goede hulp gehad. Zou deze makelaar zeker adviseren
-
Kamperfoeliestraat 38
10Onze ervaring met Makelaar Kom Wonen was uitstekend. Kasper en Mirjam vormen een sterk team; ze zijn deskundig, betrokken en stralen rust uit tijdens het hele verkoopproces. Ze doen wat ze beloven en de communicatie verliep vlekkeloos doordat ze altijd bereikbaar zijn. Bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Cadansstraat 18
10Mirjam kent de markt al jaren erg goed en haar realistische inschatting over het verloop van het verkooptraject is goed uitgekomen. Helder, duidelijk en eerlijk, zeer tevreden over de verkoopbegeleiding. Mirjam heeft ons ook enorm goed geholpen bij de aankoop van ons huis, kortom een echte toevoeging als je een huis wilt aankopen/verkopen.
-
Seldensate 3
10Wil je korte en snelle lijntjes, persoonlijk contact, een makelaar die alles van A-Z regelt en een vast aanspreekpunt? Twijfel dan niet!
-
Statenlaan 365
10Fijne proffesionele en persoonlijke begeleiding bij het verkoop traject. Kasper heeft persoonlijk van a tot z geholpen bij een succesvolle verkoop.
-
Oude Baan 93
10Übersetzt durch KIKasper und Mirjam sind kompetente Makler und vertreten Ihre Interessen hervorragend, egal ob Sie kaufen oder verkaufen. Wir haben mit der Hilfe von KOM wonen sowohl verkauft als auch gekauft und sind insgesamt sehr zufrieden. Sie machen wirklich den gesamten Prozess mit äußerster Sorgfalt und sind wirklich engagiert. Empfehlenswert!