KOMWONEN makelaars
"COMEHOME to your new home!"
KOMWONEN is een makelaarsteam dat zich uitstekend kent op de woningmarkt in Rosmalen, 's-Hertogenbosch, Heesch en omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak bieden wij professionele ondersteuning bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat je altijd op de juiste weg bent. We zijn aangesloten bij de NVM en werken met veel geduld en deskundigheid aan elk project. Of het...
Current housing stock
-
- Available
Sint Lambertusstraat 4
5243TG Rosmalen
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
ESave as favorite- Living area
- 141 m²
- Land area
- 366 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vlasmeersestraat 12
5261TC Vught
€ 749.500 k.k.
€ 5.392/m²
DSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 213 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kraanvogellaan 55
5221GA 's-Hertogenbosch
€ 950.000 k.k.
€ 4.222/m²
BSave as favorite- Living area
- 225 m²
- Land area
- 481 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Groote Rede 78
5247LA Rosmalen
€ 600.000 k.k.
€ 3.030/m²
A++Save as favorite- Living area
- 198 m²
- Land area
- 69 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
van Meeuwenstraat 23
5243TD Rosmalen
€ 449.500 k.k.
€ 6.158/m²
BSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Tanneskampke 5
5221BT 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
DSave as favorite- Living area
- 152 m²
- Land area
- 287 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (52)
Review platforms
BronscoresTotal score
52 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
Vlaemsche Hoeve 116
10Al vaker gebruik gemaakt van de deskundigheid en het fijne advies. Altijd goede hulp gehad. Zou deze makelaar zeker adviseren
-
Kamperfoeliestraat 38
10Onze ervaring met Makelaar Kom Wonen was uitstekend. Kasper en Mirjam vormen een sterk team; ze zijn deskundig, betrokken en stralen rust uit tijdens het hele verkoopproces. Ze doen wat ze beloven en de communicatie verliep vlekkeloos doordat ze altijd bereikbaar zijn. Bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Cadansstraat 18
10Mirjam kent de markt al jaren erg goed en haar realistische inschatting over het verloop van het verkooptraject is goed uitgekomen. Helder, duidelijk en eerlijk, zeer tevreden over de verkoopbegeleiding. Mirjam heeft ons ook enorm goed geholpen bij de aankoop van ons huis, kortom een echte toevoeging als je een huis wilt aankopen/verkopen.
-
Seldensate 3
10Wil je korte en snelle lijntjes, persoonlijk contact, een makelaar die alles van A-Z regelt en een vast aanspreekpunt? Twijfel dan niet!
-
Statenlaan 365
10Fijne proffesionele en persoonlijke begeleiding bij het verkoop traject. Kasper heeft persoonlijk van a tot z geholpen bij een succesvolle verkoop.
-
Oude Baan 93
10Translated by AIKasper and Mirjam are knowledgeable real estate agents and represent your interests excellently, whether you're buying or selling. We have sold and bought with the help of KOM wonen and are very satisfied overall. They really do the entire process with utmost care and are truly involved. A recommendation, indeed!