Kamps Makelaardij
In Velp en de omgeving staat Kamps Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring in de regio bieden we u een zorgvuldige en transparante aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Wij helpen u bij elke stap op de weg naar uw ideale woning of investering. Wij bieden een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gekenmerkt door gedetailleerde kennis van d...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Klapbrug 61
6846SZ Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 5.519/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Groene Weide 83
6833BC Arnhem
€ 289.000 k.k.
€ 3.524/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Heemskerklaan 16
6881EP Velp
€ 500.000 k.k.
€ 3.676/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Laarweg 29
6882AB Velp
€ 665.000 k.k.
€ 5.038/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 384 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Sophiastraat 14
6882NK Velp
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Goltackers 30
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 168 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (30)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
30 Bewertungen insgesamt
Funda
21 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Goltackers 30
10Prettig in de omgang.deskundig en bereid tot hulp met documenten en advies.Flexibel en goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 7
8Contact met de makelaar prima, gezien de situatie zijn wij tevreden met de verkoop van ons huis. Nu nog de afwikkeling voltooien en dan kunnen wij deze periode afsluiten.
-
Sophiastraat 14
10Frans is een fijne en toegankelijke makelaar! De verkoop verliep erg vlotjes en de communicatie was helder.
-
Prinses Máximastraat 56
10Makelaar Frans Kamps is van veel markten thuis. Juridisch en financieel en economisch. Zeer aantrekkelijk aan te bevelen.
-
Verwoldelaan 28
9Frans Kamps heeft een plezierige, no-nonsens benadering. Hij kent de lokale situatie, goed bereikbaar en communiceert vlot. Aanrader!
-
Looierstraat 7
10Het contact met Frans was prettig, ontspannen, duidelijk en professioneel. Hij kent de markt goed, geeft waardevolle tips en denk met je mee. De communicatie gedurende het verkoopproces wat ook vlot en prima. Al met al een fijne ervaring.
-
Van Berckstraat 9
10Übersetzt durch KIFrans Kamps ist ein ruhiger, zugänglicher und angenehmer Makler mit viel Wissen und Einsicht in den Markt!
-
Prinsenweg 6
10Übersetzt durch KISehr nett in der Kommunikation, hat ein Netzwerk von fachkundigen Menschen um ihn herum; die alle schnell und entschlossen arbeiten. Frans Kamps war zudem ein sehr guter Berater.