Kamps Makelaardij
In Velp en de omgeving staat Kamps Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring in de regio bieden we u een zorgvuldige en transparante aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Wij helpen u bij elke stap op de weg naar uw ideale woning of investering. Wij bieden een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gekenmerkt door gedetailleerde kennis van d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Klapbrug 61
6846SZ Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 5.519/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Groene Weide 83
6833BC Arnhem
€ 289.000 k.k.
€ 3.524/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Heemskerklaan 16
6881EP Velp
€ 500.000 k.k.
€ 3.676/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Laarweg 29
6882AB Velp
€ 665.000 k.k.
€ 5.038/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 384 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Sophiastraat 14
6882NK Velp
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Goltackers 30
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (30)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
30 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Goltackers 30
10Prettig in de omgang.deskundig en bereid tot hulp met documenten en advies.Flexibel en goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 7
8Contact met de makelaar prima, gezien de situatie zijn wij tevreden met de verkoop van ons huis. Nu nog de afwikkeling voltooien en dan kunnen wij deze periode afsluiten.
-
Sophiastraat 14
10Frans is een fijne en toegankelijke makelaar! De verkoop verliep erg vlotjes en de communicatie was helder.
-
Prinses Máximastraat 56
10Makelaar Frans Kamps is van veel markten thuis. Juridisch en financieel en economisch. Zeer aantrekkelijk aan te bevelen.
-
Verwoldelaan 28
9Frans Kamps heeft een plezierige, no-nonsens benadering. Hij kent de lokale situatie, goed bereikbaar en communiceert vlot. Aanrader!
-
Looierstraat 7
10Het contact met Frans was prettig, ontspannen, duidelijk en professioneel. Hij kent de markt goed, geeft waardevolle tips en denk met je mee. De communicatie gedurende het verkoopproces wat ook vlot en prima. Al met al een fijne ervaring.
-
Van Berckstraat 9
10Traducido por IAFrans Kamps es un agente inmobiliario tranquilo, accesible y agradable con mucho conocimiento e insight en el mercado!
-
Prinsenweg 6
10Traducido por IAMuy agradable en la interacción, tiene una red de personas competentes a su alrededor; todas ellas trabajan rápidamente y con determinación. Frans Kamps ha sido además un muy buen asesor.