Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs
"Professionell, persönlich und ungezwungen."
Kantoren Alblasserwaard heeft zich gespecialiseerd in de regio Alblasserwaard en kent deze als geen ander. Of u nu een woning, bedrijfspand of andere onroerend goed wilt verkopen, kopen of taxeren, ons team staat voor u klaar met enthousiasme en expertise. Onze kantoren zijn goed bereikbaar in het centrum van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam, met daarnaast een raampresentatie in Giessenburg. We geloven in persoonlijk contact en zorg...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Groot Veldsweer 28
3371CD Hardinxveld-Giessendam
€ 389.000 k.k.
€ 3.215/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Wilhelminastraat 43
3373AR Hardinxveld-Giessendam
€ 365.000 k.k.
€ 4.803/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Troelstrastraat 58
3371VL Hardinxveld-Giessendam
€ 335.000 k.k.
€ 3.564/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 144 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Prickwaert 42
3363BD Sliedrecht
€ 415.000 k.k.
€ 3.640/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rivierdijk 199
3372BM Hardinxveld-Giessendam
€ 995.000 k.k.
€ 5.994/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Steek 5
3372XX Hardinxveld-Giessendam
€ 459.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (106)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
106 Bewertungen insgesamt
Funda
81 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Aletta Jacobs-erf 472
8Contact was goed! Omdat de kopers niet Nederlands waren liepen dingen soms stroever, maar niets ten nadelen van de makelaar hierin!
-
Krabbelaar 39
8Het gebruik van move niet fijn. Net als deze verplichting tot minimaal 100 karakters. Ook deze manier van beoordelen voelt niet fijn.
-
Van den Broek-erf 223
9Vanaf de start tot en met de verkoop was er vertrouwen. Goed contact, eerlijk advies, snel handelen en uiteindelijk tevreden over de verkoop van mijn woning.
-
P.J. Oudstraat 70
9Prettig contact met de makelaar. Vriendelijk enthousiast en snel. We hebben de samenwerking als erg prettig ervaren.
-
Bas Struijk
10Fijn samengewerkt met de makelaar. Prachtige brochure en alles vlot afgehandeld.
-
Frans van Mierisstraat 9
10Ondanks de grote afstand tot het object wat wij verkochten is er altijd goed en fijn contact geweest met dit kantoor. Altijd open voor vragen en ook ongevraagd advies was waardevol. In een duidelijk verhaal is altijd aangegeven wat de gang van zaken was en welke stappen er worden ondernomen. We hebben ons object uiteindelijk snel, tegen een goede prijs verkocht.
-
Havenstraat 38 f