Expat Estate Agency staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Badhoevedorp. Met meer dan 20 jaar ervaring gericht op expats, helpen we u efficiënt en met inzicht kopen of verkopen in de regio. Onze focus ligt op het realiseren van uw wensen, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is. Onze dienstverlening is gericht op expats en gebaseerd op gedetailleerde kennis van de woningmarkten in de Randstad, waarond...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Bestellt
Willem de Zwijgerlaan 334 E 2
1055RD Amsterdam
€ 325.000 k.k.
€ 7.926/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 41 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Tweede Helmersstraat 32 3
1054CK Amsterdam
€ 1.375.000 k.k.
€ 11.853/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Bloemfonteinstraat 14
2021SB Haarlem
€ 535.000 k.k.
€ 7.039/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 74 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Burgemeester Ter Laanstraat 67
1501TH Zaandam
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Bestellt
Populierenlaan 249
1185SL Amstelveen
€ 425.000 k.k.
€ 5.312/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Ravellaan 42
3533JN Utrecht
€ 395.000 k.k.
€ 5.266/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3