Expat Estate Agency staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Badhoevedorp. Met meer dan 20 jaar ervaring gericht op expats, helpen we u efficiënt en met inzicht kopen of verkopen in de regio. Onze focus ligt op het realiseren van uw wensen, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is. Onze dienstverlening is gericht op expats en gebaseerd op gedetailleerde kennis van de woningmarkten in de Randstad, waarond...
Actueel woningaanbod
-
- Aangekocht
Willem de Zwijgerlaan 334 E 2
1055RD Amsterdam
€ 325.000 k.k.
€ 7.926/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 41 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Tweede Helmersstraat 32 3
1054CK Amsterdam
€ 1.375.000 k.k.
€ 11.853/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Bloemfonteinstraat 14
2021SB Haarlem
€ 535.000 k.k.
€ 7.039/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 74 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Burgemeester Ter Laanstraat 67
1501TH Zaandam
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Populierenlaan 249
1185SL Amstelveen
€ 425.000 k.k.
€ 5.312/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Ravellaan 42
3533JN Utrecht
€ 395.000 k.k.
€ 5.266/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3