Expat Estate Agency staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Badhoevedorp. Met meer dan 20 jaar ervaring gericht op expats, helpen we u efficiënt en met inzicht kopen of verkopen in de regio. Onze focus ligt op het realiseren van uw wensen, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is. Onze dienstverlening is gericht op expats en gebaseerd op gedetailleerde kennis van de woningmarkten in de Randstad, waarond...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
Willem de Zwijgerlaan 334 E 2
1055RD Amsterdam
€ 325.000 k.k.
€ 7.926/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 41 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Tweede Helmersstraat 32 3
1054CK Amsterdam
€ 1.375.000 k.k.
€ 11.853/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Bloemfonteinstraat 14
2021SB Haarlem
€ 535.000 k.k.
€ 7.039/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 74 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Burgemeester Ter Laanstraat 67
1501TH Zaandam
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Populierenlaan 249
1185SL Amstelveen
€ 425.000 k.k.
€ 5.312/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Ravellaan 42
3533JN Utrecht
€ 395.000 k.k.
€ 5.266/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3