Siewe Makelaars
"Der Makler für das Gooi und Almere! Gründungsjahr 1928"
Hoe wil jij wonen? Het vinden van het ideale huis is meer dan alleen kijken op Funda. Locatie, prijs, indeling en gevoel moeten allemaal kloppen. Wij helpen je snel de juiste woning te vinden, zodat je geen eindeloze zoektocht hoeft te maken. Door jouw leefstijl, smaak en wensen te kennen, bouwen we direct een gerichte zoekstrategie op. Bij Siewe doen we dat persoonlijk. Wij combineren jarenlange ervaring met een diepe kennis van de mar...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Generaal de la Reijlaan 8
1404BR Bussum
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.183/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 257 m²
- Fläche des Grundstücks
- 425 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Generaal Kraijenhoffstraat 5
1411BA Naarden
€ 895.000 k.k.
€ 7.160/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 279 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Meentweg 22
1405JA Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 67 m²
- Fläche des Grundstücks
- 64 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wagnerlaan 20
1411JE Naarden
€ 865.000 k.k.
€ 5.884/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 304 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Verbeelding 14
1401VJ Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.838/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- 79 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Jacob van Lennepstraat 18 C
1053HH Amsterdam
€ 848.000 k.k.
€ 10.872/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (110)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
110 Bewertungen insgesamt
Funda
57 Bewertungen auf Funda
53 Bewertungen bei Google
-
Bruisdreef 16
6Zaken worden niet goed gevolgd. Te zakelijk overkomen te weinig info hele waslijst aan vragen invullen geen hulp bij . Alles digitaal geen hulp erbij
-
Erik Ronteltap
10Goede ervaringen met Siewe Makelaars. Steeds vriendelijk, behulpzaam en met vakkennis geholpen. Een makelaar die ik zeker zal aanbevelen.
-
katalin herczog
10Ik heb opnieuw met Siewe Makelaars samengewerkt bij de verkoop van mijn appartement in Amsterdam. Zoals altijd zeer betrouwbaar, flexibel en een prettige samenwerking. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen!
-
Nieuwe Englaan 11
9Deskundige begeleiding gebaseerd op geweldige kennis van de lokale markt. Waar nodig kon steeds snel worden geschakeld. Dat alles heeft geleid tot een vlotte verkoop van mijn woning.
-
Thorbeckelaan 101
9De verkoop van ons huis duurde langer dan we hadden verwacht - kennelijk was de markt toch wat slapper, en toen we serieuze kopers kregen was er uitstel van de overdracht nodig in verband met financiering - maar Jimmy bleef bij dat alles vriendelijk, goed adviserend en steeds snel bereikbaar. Jimmy, bedankt!
-
Merelhof 19
8Contact met de makelaar was prima Alles ging zoals verwacht Zeer tvreden. Mooi om alles uit handen te kunnen geven.
-
Flevolaan 51
10Vriendelijke maar duidelijke hulp. Alle vragen, die niet rechtstreeks voor de verkoop van belang waren, werden beantwoord. Ook alle medewerkers zijn behulpzaam en vriendelijk, er ontstaat een ontspannen sfeer in een toch wel hectische tijd. Bedankt