Siewe Makelaars
"¡El corredor de bienes raíces para Gooi y Almere! 1928"
Hoe wil jij wonen? Het vinden van het ideale huis is meer dan alleen kijken op Funda. Locatie, prijs, indeling en gevoel moeten allemaal kloppen. Wij helpen je snel de juiste woning te vinden, zodat je geen eindeloze zoektocht hoeft te maken. Door jouw leefstijl, smaak en wensen te kennen, bouwen we direct een gerichte zoekstrategie op. Bij Siewe doen we dat persoonlijk. Wij combineren jarenlange ervaring met een diepe kennis van de mar...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Generaal de la Reijlaan 8
1404BR Bussum
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.183/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 257 m²
- Área del lote
- 425 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Generaal Kraijenhoffstraat 5
1411BA Naarden
€ 895.000 k.k.
€ 7.160/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Meentweg 22
1405JA Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- 64 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Wagnerlaan 20
1411JE Naarden
€ 865.000 k.k.
€ 5.884/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 304 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Verbeelding 14
1401VJ Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.838/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- 79 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Jacob van Lennepstraat 18 C
1053HH Amsterdam
€ 848.000 k.k.
€ 10.872/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (110)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
110 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
53 reseñas en Google
-
Bruisdreef 16
6Zaken worden niet goed gevolgd. Te zakelijk overkomen te weinig info hele waslijst aan vragen invullen geen hulp bij . Alles digitaal geen hulp erbij
-
Erik Ronteltap
10Goede ervaringen met Siewe Makelaars. Steeds vriendelijk, behulpzaam en met vakkennis geholpen. Een makelaar die ik zeker zal aanbevelen.
-
katalin herczog
10Ik heb opnieuw met Siewe Makelaars samengewerkt bij de verkoop van mijn appartement in Amsterdam. Zoals altijd zeer betrouwbaar, flexibel en een prettige samenwerking. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen!
-
Nieuwe Englaan 11
9Deskundige begeleiding gebaseerd op geweldige kennis van de lokale markt. Waar nodig kon steeds snel worden geschakeld. Dat alles heeft geleid tot een vlotte verkoop van mijn woning.
-
Thorbeckelaan 101
9De verkoop van ons huis duurde langer dan we hadden verwacht - kennelijk was de markt toch wat slapper, en toen we serieuze kopers kregen was er uitstel van de overdracht nodig in verband met financiering - maar Jimmy bleef bij dat alles vriendelijk, goed adviserend en steeds snel bereikbaar. Jimmy, bedankt!
-
Merelhof 19
8Contact met de makelaar was prima Alles ging zoals verwacht Zeer tvreden. Mooi om alles uit handen te kunnen geven.
-
Flevolaan 51
10Vriendelijke maar duidelijke hulp. Alle vragen, die niet rechtstreeks voor de verkoop van belang waren, werden beantwoord. Ook alle medewerkers zijn behulpzaam en vriendelijk, er ontstaat een ontspannen sfeer in een toch wel hectische tijd. Bedankt