Woonaccent Makelaars Emmen
"WILLKOMMEN IN WIJNANDS' WOHNZIMMER"
Woonaccent Makelaars Emmen staat sinds 2005 voor betrouwbare en persoonlijke hulp op de woningmarkt in Emmen. Ons kantoor ligt op Westerstraat 43, waar het logo van Woonaccent zichtbaar is. Het interieur straalt een warme, stijlvolle sfeer uit met vintage fotolijsten, grote Perzische vloerkleden en een gezellige stamtafel. Het is een plek waar je niet alleen komt voor verkoop of taxatie, maar ook om even te rusten met een kop koffie of...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Boslaan 8
7811GJ Emmen
€ 575.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 183 m²
- Fläche des Grundstücks
- 665 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Buitenweg 59
7811JZ Emmen
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 645 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Grauwe Gans 24
7827SW Emmen
€ 315.000 k.k.
€ 2.863/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 281 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Holtlaan 1
7824SB Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.526/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Koereiger 10
7827VL Emmen
€ 589.000 k.k.
€ 3.308/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 630 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
De Blinken 42
7824XE Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.207/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 173 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (47)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
47 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
7 Bewertungen bei Google
-
Laan van de Marel 152
10Richard is en blijft een fijne makelaar. 15 jaar geleden deze woning aangekocht met Richard als aankoopmakelaar en nu voor de verkoop, waarbij het eigenlijk direct voelde als oude bekenden die elkaar na lange tijd weer spraken. Zoek je een makelaar die je echt ontzorgt? Dan ben je hier aan het goede adres. Waar bij ons de bezichtigingen een uitdaging werden door een vertraagde vakantie en wij een week later pas thuis konden komen, sprong Richard fijn in om toch alle bezichtigin…
-
Boskamp 23
10Contact met woonaccent verliep zeer goed. Contact met het kantoor verliep zeer goed. Geen verdere opmerkingen. Huis verkopen in Emmen en omstreken? neem Woonaccent Emmen in de arm inmiddels 2 woningen verkocht van ons met positief resultaat.
-
Mark
10 -
Zuiderkruis 7
10Bij de grootste aankoop in je leven wil je een team zoals woonaccent makelaar Emmen. Empathisch, zakelijk , afspraken nakomen en vertrouwen. Ik raad iedereen dit aan . Volledig ontzorgt zijn met de kennis en kunde van dit team .
-
Emmerweg 2
10Übersetzt durch KIWir haben Richard Weinands und sein Team als Käufer- und Verkäufermakler die Betreuung übernehmen lassen und sind sehr zufrieden damit. Wir haben Woonaccent Makelaars Emmen als professionell, engagiert, kompetent, aufmerksam, hingebungsvoll und detailorientiert kennengelernt, was den Unterschied beim Kauf und/oder Verkauf einer Immobilie ausmacht - uneingeschränkt empfehlenswert!