Steef! Makelaars steht für zuverlässigen und persönlichen Service. Wir helfen Ihnen bei jedem Schritt auf dem Weg zum Wohnen, ob es nun um Kaufen, Verkaufen oder Verbessern geht. Unsere Erfahrung und Leidenschaft für den Immobilienmarkt machen uns zu einem vertrauenswürdigen Partner. Wir schauen nicht nur auf das Objekt, sondern vor allem auf Ihre Wünsche und Bedürfnisse. Unser Team ist spezialisiert auf intelligente Marketingstrategien...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Reederijstraat 21
2951AL Alblasserdam
€ 435.000 k.k.
€ 4.307/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lekdijk 236 a
2957CK Nieuw-Lekkerland
€ 485.000 k.k.
€ 3.170/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 107 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Batavierstraat 26
2951AA Alblasserdam
€ 275.000 k.k.
€ 4.044/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Adriaan G. Smitstraat 48
2951VB Alblasserdam
€ 385.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Nieuwendijk 10
4225PD Noordeloos
€ 795.000 k.k.
€ 3.786/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 210 m²
- Fläche des Grundstücks
- 910 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Plantageweg 30
2951GP Alblasserdam
€ 635.000 k.k.
€ 3.608/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 176 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (180)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
180 Bewertungen insgesamt
Funda
133 Bewertungen auf Funda
47 Bewertungen bei Google
-
Patrijsstraat 1
10Contact was top en snel, fijn geholpen door het hele team! Vanaf het eerste contact voelde alles persoonlijk en professioneel. Snelle reactie op vragen en hielden ons continu goed op de hoogte van eventuele ontwikkelingen. De presentatie van de woning was top: mooie foto’s, sterke tekst en goede begeleiding tijdens de bezichtigingen. Dankzij jullie inzet is alles vlot en boven verwachting verlopen. Zeker een aanrader!
-
Tinbergenplantsoen 16
9Prettige en snelle communicatie, kundige medewerkers en niet onbelangrijk; een mooie verkoop! Bedankt!
-
Azaleastraat 11
9Het contact verliep super goed. Vanaf het begin hadden we vertrouwen dat de verkoop van ons huis in goede handen was. Tijdens het voorbereiden van de brochure/advertentie troffen we wat foutjes aan die ons op scherp zette, maar die werden vlot gecorrigeerd en alles was snel in orde! We konden op elk moment van de dag onze vragen stellen in een groepsapp en als we wilde bellen stond Bram of zijn collega ons uitgebreid te woord. Je kunt op Steef leunen bij de verkoop van een huis!…
-
Zwanebloem 29
9We hebben een ontzettend fijne ervaring gehad met Steef Makelaars: dankzij hun heldere communicatie, betrokken team (via de groepsapp) en doeltreffende aanpak was ons huis binnen 10 dagen verkocht en werden we van begin tot eind volledig ontzorgd.